• $17,9131
  • €18,2474
  • 1022.97
  • 2750.49
22 Mayıs 2021 Cumartesi 09:51 | Son Güncelleme:

Serkan Kaya ve Seren Serengil arasında neler oluyor? Suçlamalar arka arkaya geldi

Serkan Kaya ve Seren Serengil arasında neler oluyor" Suçlamalar arka arkaya geldi

Katıldıkları bir düğünde gerginlik yaşayan ve aylar sonra sosyal medya üzerinden birbirleri hakkında sert açıklamalarda bulunan Serkan Kaya ve Seren Serengil'in arasında neler yaşandığı merak konusu oldu. Seren Serengil, ünlü şarkıcının kendisini tehdit ettiği iddiasında bulunup şikayetçi olacağını belirtirken Kaya, 'Haddini, edebini bil' diyerek sert çıktı.

Seren Serengil, 'Her şeyi İbrahim Tatlıses' benziyor dediği ünlü şarkıcı Serkan Kaya ile Ankara'da bir düğünde karşılaştı. İkili aynı masaya otururken aralarında gerginlik yaşandı. Arto'nun da olaya müdahale olmasının ardından tansiyon giderek yükseldi. Seren Serengil, Serkan Kaya'nın kolunu sıkıp kendisini tehdit ettiğini ifade ederken şikayetçi olacağını da sözlerine ekledi.

'SANAT CAMİASINA ÇOK GADDARSIN'

Serkan Kaya'dan da karşı hamle geldi ve Instagram'dan bir video paylaşarak düğünde Seren Serengil ile yaşadıklarını sözlerle anlattı. Kaya, şu ifadeleri kullandı: 'Bir arkadaş var bana kafayı takmış. Ne iş yaptığını dahi bilmiyorum. Beni ustalarımla kıyaslıyor. Haddini çok aştın S.S.. Senin baban çok kıymetliydi ama öyle bir babadan böyle bir evlat. Ailene karşı belki iyisindir ama sanat camiasına çok gaddarsın. Babandan ötürü gazetelerde ve televizyonlarda yer almışsın ama senin hiçbir fonksiyonun yok. 1-2 tane film çekmişsin ama oyunculuğun berbat.

'SERKAN KAYA'YI SAHNEDE REZİL ET' DER GİBİ'

7-8 ay önce Ankara'da bir abimin kızının düğününe gittim herkes maskeli ben de. Abimi sahneye çıkar playback yaparım ama maskemi çıkarmam çünkü pandeminin en yoğun olduğu dönemdi herkes video çeker benim maskesiz olmam çok hoş olmaz dedim. 1-2 şarkı okuyup indim. Peşime de Arto mudur zırto mudur o arkadaş çıktı. Her zamanki gibi şebekliğini yaptı. Bu Seren arkadaşımız onu orada masada fişekledi tabi. Git o 'Serkan Kaya'yı sahnede rezil et' der gibi. O gerizekalı da onun sözüne aldanarak sahnede bana 'B.. gibi sahne yapmışsın' dedi.

'EDEBİNİ BİL, AHLAKINI BİL'

Ben de onun üzerine o anları çeken Seren'in yanına gidip kolunu tutup nedir bu kininin nedeni diye sordum. Hakka giriyorsun yanlış yapıyorsun benimle de uğraşma. Allah'ından bul benden uzak dur. Hastalandın ben yine senin arkandan Allah şifasını versin, daha genç dedim. Edebini bil, ahlakını bil benimle uğraşma. Sen bir kadınsın benim sana söyleyecek sözlerimde uzun olamaz. Yanındaki zırto ile sana başarılar diliyorum.

'ŞİDDETE MARUZ KALDIM'

Serkan Kaya'nın sert açıklamalarının ardından Seren Serengil de bir video paylaşarak olayı şu sözlerle anlattı: 'Çok sevdiğim bir arkadaşımın ablasının düğününde bir şiddete maruz kaldım. Onların gününe gölge düşürmemek için ve onların hatırına o dönem suç duyurularımı yapmadım. Serkan Kaya denilen bir adam var ve inanın bana ben de sizin gibi birkaç kez gördüm. 3 yıl önce Cengiz Semercioğlu ile program yaparken önümüze gelen bir haberde Serkan Kaya, 'Ben İbrahim Tatlıses'i dinlemiyorum. Ben Müslüm Gürses'le büyüdüm' gibi bir söylemi olmuştu. Ben de çıkan haberler için maden Müslüm Gürses dinleyerek büyüdü o zaman niye İbrahim Tatlıses'e benziyor diye bir yorumda bulunmuştum. Adam buna çok sinirlenmiş ve bana kin tutmuş.

'İBRAHİM TATLISES'E OLAN DÜŞMANLIĞI KANIMA DOKUNDU'

Birkaç sene sonra bu düğün oluyor ve bana saldırıyor olması son derece çirkin ve ahlaki değerlere ters. Masaya oturduğum andan itibaren bana sataşmaya başladı. Bana 'Siz beni yıllardır doğruyorsunuz' dedi. Ben de beyefendi ben sizi tanımam dedim. Onun İbrahim Tatlıses'e olan düşmanlığı benim kanıma dokundu. Tartışmamak için başka masaya geçtim. Sonra bu sahneye çıktı ama kimsenin haberi yoktu. Sonra Arto sahneye çıktı herkesi güldürdü, eğlendirdi. Bir de Serkan Kaya'ya 'Bak sahnesi olmak böyle bir şey' dedi.

Ben de o esnada canlı yayın yapıyordum bu başka masadan gelip koluma yapışıp sıkmaya başladı. Ben şoke oldum dönüp baktığımda 'O videoyu kapatacaksın' dedi. Ben de sen kimsin diye kızdım. Hem kolumu sıktı hem de küfür etti. Sevgilim de yanımdaydı ona bir şey demedim. Düğün sahiplerine gidim bu adamı nasıl düğüne aldıklarını sordum ve benden özür dilediler. Ben de gidip şikayetçi olmamıştım.

'BÖYLE KONUŞURKEN YÜREK YEDİN GALİBA'

Adam, Tatlıses için 'Bana gelen şarkıları okuyamıyor' diyor. Sırf Arto'nun ona söylediklerini çektim diye bana 'O görüntüleri sileceksin' dedi. O zaman şikayetçi olsam belki şuan içeride olurdu. Basit yaralama ve hakaretten. Bir de babamın adını ağzına alamazsın. Bu işi yapmasam seninle aynı masada oturmam. Ben senin cehaletinle alakalı bir şey söylemek istemiyorum. Sevgilim yanına geldiğinde sus pus olup burada da böyle konuşurken yürek yedin galiba.'

Açıklamalarına devam eden Serengil, 'Ben Çeşme'deki evimde kimsenin yasak aşkına ev sahipliği yapmadım. Omurgalı bir duruşum var' sözleri ile Serkan Kaya'ya imada bulundu.

Olaylarda adı geçen Arto, Instagram'ın hikaye bölümünden 'Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye' sözlerini paylaştı.

Plastik poşet kullanımı yüzde 65 azaldı! Son 3.5 yılda 3,8 milyar tasarruf edildi
Plastik poşet kullanımı yüzde 65 azaldı! Son 3.5 yılda 3,8 milyar tasarruf edildi

Plastik poşet kullanımı yüzde 65 azaldı! Son 3.5 yılda 3,8 milyar tasarruf edildi

675 firmaya dahilde işleme izin belgesi
675 firmaya dahilde işleme izin belgesi

675 firmaya dahilde işleme izin belgesi

Bu tarihten sonra emekli olanlar dikkat! SSK'lı ve Bağkur'lular için 1 Ocak detayı
Bu tarihten sonra emekli olanlar dikkat! SSK'lı ve Bağkur'lular için 1 Ocak detayı

Bu tarihten sonra emekli olanlar dikkat! SSK'lı ve Bağkur'lular için 1 Ocak detayı