• $8,0806
  • €9,7008
  • 450.736
  • 1409.19
24 Şubat 2021 Çarşamba 17:47 | Son Güncelleme:

Serkan Çayoğlu'ndan yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs'a esprili gönderme!

Serkan Çayoğlu'ndan yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs'a esprili gönderme!

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak yeni yapımlardan biri olan Bir Zamanlar Kıbrıs'ın çekimlerine devam ediliyor. Dizinin başrollerinden olan Serkan Çayoğlu, çekimlerdeki imajı ile dikkat çekmişti. Çayoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile diziye olan merakı arttırıyor. Başarılı oyuncu, yeni dizisinden bir kareyi daha esprili bir şekilde paylaştı.

1960'ların başından, 1974'teki Kıbrıs Barış Harekatı'na kadar geçen sürenin anlatılacağı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi, o dönem yaşanan olaylara, kahramanlıklara ve gerçek tarihin ayrıntılarına ışık tutacak. Serkan Çayoğlu, Gülper Özdemir, Pelin Karahan ve Ahmet Kural'ın başrolü paylaştığı dizinin çekimlerine tam gaz devam ediliyor.

Serkan Çayoğlu, zaman zaman Instagram sayfasından yaptığı paylaşımlarla diziye merakı arttırırken, takipçilerini de heyecanlandırıyor. Oyuncu 'Ankaralı' karakteriyle yer aldığı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin setinden son olarak aşağıdaki paylaşımı yaptı.

Serkan Çayoğlu'nun o dönemin arabaları önünde verdiği poza eklediği bir ayrıntı ise gülümsetti. Oyuncunun kendi fotoğrafın kenarına 'Ankaralı' yazdığı ve fotonun kenarına yerleştirdiği Ahmet Kural'a da 'Angaralı' notunu eklediği görülüyor.

<h3>ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNALİ 18 MAYIS SALI GÜNÜ SAAT 20:45'TE OYNANACAK</h3><p>TFF, Beşiktaş ile

Haftanın futbol başlıkları... Bozuk statlarda maç oynatılmayacak

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi