• $8,3166
  • €10,1205
  • 499.182
  • 1454.25
11 Şubat 2021 Perşembe 17:59 | Son Güncelleme:

Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisinin detayları belli oldu!

Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisinin detayları belli oldu!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın hayranlarını sevindirecek haber geldi. Sarıkaya, uzun süredir dizilerde yer almıyordu, yeni dizisinin detayları belli oldu. Güzel oyuncu en son 2019 yılında Alice Müzikali ile sahneye çıkmıştı. Kadrosunnda Ezgi Mola, Merve Dizdar, Enis Arıkan, İbrahim Selim ve Şükrü Özyıldız'ın da yer aldığı bir ekip ile sahne aldı. Müzikal kapalı gişe oynadı ama pandemi süreci ile birlikte oyunun sergilenmesi durduruldu.

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya uzun zamandır sahneden de setlerden de uzak. Oyuncunun son dönemde dizi tercihini dijitalden yana kullanmış olması da ekranda onu görmek isteyen izleyenleri için uzun bir bekleyişe sebep oldu. Fakat görünen o ki Serenay Sarıkaya, tercihini yine dijitalden yana kullanacak. Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisinin detayları belli oldu...

PuhuTV'nin Fi dizisinde oynayan oyuncu, o diziyle çok konuşulmuştu. Dijitaldeki diziler arasında yayınlandığı dönemde büyük ilgi çekmişti. Cesareti nedeniyle de övgüler almıştı.

Oyuncunun yeni bir dizi projesi olduğu uzun zamandır gündemdeydi Serenay Sarıkaya da magazincilerle yaptığı bir röportajda bunu yalanlamadı. Ayrıca Bergen'in hayatını anlatan filmin de hazırlıklarını sürdürüyordu ama projenin askıya alındığını duyurdu.

Serenay Sarıkaya'nın yeni projesiyle ilgili son gelişmeyi Gazeteci Birsen Altuntaş twitter'dan duyurdu. Buna göre Sarıkaya'nın başrolünde oynayacağı dizinin Netflix için çekileceği ve TİMS&B Productions'ın yapımcılığını üstleneceği konuşuluyor.

<p> İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, avukatı aracılığıyla Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına başvurarak

Bakan Soylu, Sedat Peker hakkında suç duyurusunda bulundu

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı