• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
19 Şubat 2021 Cuma 17:24 | Son Güncelleme:

Serenay Sarıkaya'nın Maldivler tatili sponsorlu çıktı

Serenay Sarıkaya'nın Maldivler tatili sponsorlu çıktı

Kar görmekten sıkılan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya soluğu Maldivler'de aldı. Cem Yılmaz ile ayrılmasından sonra sık sık magazin gündeminde yer alan Serenay Sarıkaya'nın Maldivler tatili otelden sponsorlu çıktı. Sarıkaya'nın seyahatinin bedelinin 100 bin TL olduğu öğrenildi.

Ara verdiği ekran macerasına Şahmeran dizisi ile devam edeceği iddia edilen Serenay Sarıkaya sete başlamadan önce Maldivler tatiline gitti. İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışı ve soğuk havadan uzaklaşan Sarıkay, deniz kum ve güneşin tadını çıkarıyor.

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Sarıkaya, geceliği 30 bin TL'den başlayan Waldrof Astoria Maldives adlı otelde konaklıyor. Sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlarda bulunan Serenay Sarıkaya'nın sponsoru da ortaya çıktı.

Sponsor aracılığıyla seyahate çıkan Sarıkaya'nın uçak parasından gecelik konuklama ücretine kadar tüm detayları reklam karşılığında otel tarafından karşılandı. Yaptığı her paylaşıma oteli etiketleyerek 9 milyon takipçisiyle paylaşan Sarıkaya, böylelikle 100 bin TL değerinde reklam anlaşmasını da tatil yaparak gerçekleştirdi.

<div><br></div><p><br></p>

28 Şubat'tan akılda kalanlar

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek