• $7,9604
  • €9,4604
  • 463.697
  • 1341.43
23 Nisan 2020 Perşembe 16:00 | Son Güncelleme:

Serenay Sarıkaya'dan sevgilisi Cem Yılmaz'a romantik kutlama!

Serenay Sarıkaya'dan sevgilisi Cem Yılmaz'a romantik kutlama!

Bu yıla damgasını vuran Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz aşkı tam gaz devam ediyor. İlişkilerini artık gizlemeyen çiftten Sarıkaya, Yılmaz'ın doğum gününü sosyal medya hesabından romantik bir mesajla kutladı.

Cem Yılmaz, 1,5 yıldır aşk yaşadığı Defne Samyeli ile ilişkisini ekim ayında bitirmişti. Ayrılığın nedeni olarak da güzel oyuncu Serenay Sarıkaya gösterilmişti. Tüm bu söylentiler yalanlandı. Ancak aylar sonra sürpriz aşk ortaya çıktı.

AŞK BELGELENMİŞTİ

Birlikte oldukları iddia edilen Cem Yılmaz - Serenay Sarıkaya çiftinin ilişkileri, Şubat ayında gittikleri Atina tatilindeki fotoğraflarıyla belgelenmişti. Atina dönüşü havaalanında görüntülenen Sarıkaya, "Her şey göründüğü gibi" aşkı doğrulamıştı. Ardından objektiflerin karşısına çıkan ikili, aşklarını sosyal medyaya da taşıdı.

ROMANTİK KUTLAMA!

Bugün 47. yaşına basan Yılmaz'ın doğum gününü kutlamak isteyen Sarıkaya, ünlü komedyenin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Instagram hesabından Türk Bayrağı fotoğrafına yorum yaptı. Güzel oyuncu, sevgilisinin paylaşımına, 'İyi ki varsın' notunu düştü. Oyuncunun yorumuna binlerce beğeni geldi.

<p>CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada 24 Kasım Öğ

Kılıçdaroğlu Öğretmenler Günü'nde öğretmenleri hedef aldı: Hala iktidarı destekleyen öğretmene ben öğretmen demem

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Su altında kalan köy kuraklık sonrasında gün yüzüne çıktı

Koronavirüs aşıları Türkiye'de böyle muhafaza ediliyor