• $8,6663
  • €10,3433
  • 495.842
  • 1409.85
22 Mayıs 2021 Cumartesi 10:22 | Son Güncelleme:

Seren Serengil'den photoshop açıklaması: Halat bacağımı kesti

Seren Serengil'den photoshop açıklaması: Halat bacağımı kesti

Sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yerini alan Seren Serengil, kendi adını taşıyan mayo markasının yüzü oldu ve çekimler için objektif karşısına geçti. O anlardan kareleri paylaşmayı ihmal etmeyen Serengil, photoshop ayarını kaçırdı. Gelen eleştiriler karşısında sessizliğini bozan Serengil, 'Halatlar bacaklarımı kesse de koleksiyonumun aşkına 38 derecede çekimlerimi tamamlayabildim. Bazıları da photoshop demişler. Onlar inanmadıkça ben mutlu oluyorum. Demek ki inanılamayacak kadar güzelim' ifadelerini kullandı.

Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Seren Serengil, sosyal medyayı aktif kullanması kadar paylaşımlarına yaptığı filtreler ile gündemden düşmüyor. Adını taşıyan mayo markasının çekimleri için kamera karşısına geçen Seren Serengil, o anları takipçileri ile paylaştı.

Seren Serengil'in yaptığı photoshop dikkatlerden kaçmazken poz verdiği halatın bacağından içinden çekiyor gibi gözükmesi sosyal medya kullanıcıları tarafından çok konuşuldu.

'DEMEK Kİ İNANILAMAYACAK KADAR GÜZELİM'

Photoshop yapmadığını söyleyen Serengil, şu ifadeleri kullandı: 'Halatlar bacaklarımı kesse de koleksiyonumun aşkına 38 derecede çekimlerimi tamamlayabildim. Bazıları da photoshop demişler, kapak mahiyetinde bu videoyu paylaşıyorum. Hayatımın en güzel hissettiğim dönemindeyim. İnanmayanlara teşekkür ediyorum. Onlar inanmadıkça ben mutlu oluyorum. Demek ki inanılamayacak kadar güzelim'

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, üçüncü fazının ilk uygulaması gerçekleştirilen yerli Kovid-19 aşısıy

Başkan Erdoğan yerli aşının adını açıkladı

Çivi ve teller Ağrılı filografi sanatçısının elinde hayat buluyor

Bayburt'un ıssız meraları devlet desteğiyle alınan koyunlarla şenlendi

Diyarbakır'da gündem olmuştu: Yenileri eklendi