• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
02 Mayıs 2021 Pazar 11:39 | Son Güncelleme:

Seren Serengil son görüntüsü ile hayranlarını korkuttu

Seren Serengil son görüntüsü ile hayranlarını korkuttu

Bir süredir Dumping Sendromu ile mücadele eden Seren Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım ile takipçilerini korkuttu. Bir deri bir kemik kalmış olan Seren Serengil, takipçilerinin yorumlarına da yanıt verdi.

Dumping Sendromu nedeniyle hızla kilo kaybı yaşayan Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Seren Serengil, Instagram hesabından yaptığı son paylaşım ile takipçilerini korkuttu.

Şimdilerde Fethiye'de tatil yapan Seren Serengil'in oldukça zayıf hal dikkatlerden kaçmadı. Seren Serengil, bir takipçisinden gelen, 'Çok zayıflamışsın, iyi değil. Dinlenmeniz lazım sizin bırakın işi gücü sağlığınız gittikten sonra ne yapacaksınız' yorumuna 'Nasıl bırakayım o kadar çok sorumluluğum var ki nasıl bırakayım' yanıtını verdi.

'Size yasak yok mu?' sorusuna da yanıt veren Serengil, 'Doktorum İzmir'de arabayla uğradım. Aylık kontrolüm oldu sonra tekneme geldim. Rezervasyon geçen haftadan yapıldı. Parası ödendi... Sağlığımdan ötürü raporum var' dedi.

Bir sosyal medya kullanıcısının 'Bu kadar zayıf olmak hiçbir kadına yakışmaz' yorumuna 'Elimde değil 4 kilo yağ kalmış ve bu çok tehlikeli yiyorum da ama zayıflıyorum. Allah yardım etsin yapacak bir şeyim yok. Bir yandan çalışmak zorundayım. Koşturuyorum dinleniyorum da... Şimdi buraya gelmesem bu tekne en az üç ay bitmez bende mecburum bayılmıyorum işte ben her şeyimin başında durmak zorundayım' dedi.

İşte Seren Serengil'in son hali...

<p>Libya açıklarında batmak üzere olan şişme bottaki 97 düzensiz göçmen, bölgedeki Deniz Kuvvetleri

MSB duyurdu: Mehmetçiğin dikkati faciayı önledi

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı

İşgalci İsrail, içlerinde hamile bir kadınında bulunduğu ailenin tüm fertlerini öldürdü

Mehmetçiğin dikkati Doğu Akdeniz'de faciayı önledi