• $8,5521
  • €10,3769
  • 512.808
  • 1443.98
07 Haziran 2021 Pazartesi 16:23 | Son Güncelleme:

Seren Serengil hastaneye kaldırıldı! Apar topar ameliyata alındı

Seren Serengil hastaneye kaldırıldı! Apar topar ameliyata alındı

Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Seren Serengil'den kötü haber geldi. Mustafa Tohma sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile sevgilisi Seren Serengil'in ameliyata alındığını duyururken sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Tohma, paylaşımında 'Geçirdiği ameliyat sonrası safra kesesi çalışamayacak duruma gelmiş. Bu nedenle safra kesesi alınacak. Böbreklerde su içmemesinden ve yine geçirdiği ameliyattan dolayı böbreklerde oluşan taşlar kanalları tıkadığı için acilen ameliyata alınacak' ifadelerini kullandı.

Geçirdiği mide ameliyatının ardından 46 kiloya kadar düşen Seren Serengil'den kötü haber geldi. Serengil'in hastaneye kaldırıldığı ve apar topar ameliyata alındığı sevgilisi Mustafa Tohma tarafından duyuruldu.

Sosyal medya hesabından paylaşım yaparak Seren Serengil'in sağlık durumu hakkında da bilgi veren Tohma, şu ifadeleri kullandı: 'Geçirdiği ameliyat sonrası safra kesesi çalışamayacak duruma gelmiş. Bu nedenle safra kesesi alınacak. Böbreklerde su içmemesinden ve yine geçirdiği ameliyattan dolayı böbreklerde oluşan taşlar kanalları tıkadığı için acilen ameliyata alınacak'

Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde 'Günde 10-15 ilaç içiyorum ama vücutta kalmıyor. O yüzden serum da alıyorum. Bunları kendi kafasızlığımdan yaptım, kabul ediyorum. Yemek yediğim anda midem bulanıyor. Yemek bağırsağa gidiyor. Şekerim düşüyor, beynime oksijen gitmiyor' demişti.

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz Kasım ayında özgürlüğüne kavuşan Azerbaycan'ın Şuşa kenti

24 TV Genel Yayın Yönetmeni Murat Çiçek Şuşa'dan aktardı

Türkiye'nin beklediği proje: 2 yılda tamamlanacak

Müsilaj kabusu geri döndü: Caddebostan sahilinde yoğunluğu arttı

''Türk Yıldızları'' Amasya semalarında selamlama uçuşu yaptı