• $7,403
  • €8,9713
  • 438.344
  • 1467
08 Ocak 2021 Cuma 17:34 | Son Güncelleme:

Seren Serengil, canlı yayında evlilik teklifinin detaylarını anlattı! 'Hala arkadaşız, yaza düğün yapacağız'

Seren Serengil, canlı yayında evlilik teklifinin detaylarını anlattı! 'Hala arkadaşız, yaza düğün yapacağız'

Söylemezsem Olmaz sunucusu Seren Serengil, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından Mustafa Tohma'dan aldığı evlilik teklifini kabul ettiği anları paylaştı. Magazin gündemine bomba gibi düşen Seren Serengil bugün canlı yayında bütün detayları anlatırken yaza düğün yapacağını söyledi.

Son dönemde sağlık sorunları ile mücadele eden Seren Serengil'in yüzü aşktan yana güldü. Uzun zamandır arkadaş olduğu Mustafa Tohma'dan evlilik teklifi alan Serengil, evet dediği anları sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşarak magazin gündeminde deprem etkisi yarattı.

Seren Serengil, Mustafa Tohma'dan aldığı evlilik teklifini ve detayları şu sözlerle anlattı:

'Mustafa'yla arkadaştık, hala da arkadaşız. Şu an sevgili değiliz, hiç olmadık da. Ben yeni ayrıldığım süreçte onunla tanıştım. O zaman çocuk kaybettim ve bunalımdaydım. Tek başıma olduğum bir dönemde şefkatli ve içinden geldiği gibi karşılık beklemeden davrandı. Tanıştıktan 6-7 ay sonra bana duygularını anlattı ama ben hazır olmadığımı onu üzmek istemediğimi söylemiştim. O da konuyu kapatıp bir daha açmadı. Ben hasta olduğumda her şeyimi yaptı.

Ben kendimden emin olmadan bir şeye başlayamam. Aramızda güzel bir konuşma geçerken 'Ben seninle sevgili olmak değil ben eşim olmanı istiyorum. Ama buna ne zaman hazır olursan' dedi. Ben de tamam dedim. Sevgililik yaşamadan hemen evlenemezsin. Herkes 'Mustafa beyle yakışıyorsunuz onunla evlen' dedi. Ben de dün evet dedim. Yüzüğü de bugün gidip alacağız. Benim her şeyi beğenmeyeceğimi bildiği için beraber almak istedi ama benim için bunlar hiç önemli değil. O yüzüğü de hazır olduğum zaman takacağım. Yaz ayında evleneceğiz. Ben birinin sevgilisi değil eşi olmalıyım.'

<h3>Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu, CHP'nin 'Militan' provokasyonunu AKŞAM TV

CHP neden 'Militan' provokasyonu yapıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ankara'da80 yaş ve üzerindeki vatandaşlara aşı uygulanmaya başlandı

Tırnağınıza diş macunu sürüp bekleyin! Faydalarını öğrenince şaşıracaksınız