• $7,4142
  • €9,0442
  • 443.082
  • 1542.45
04 Nisan 2020 Cumartesi 14:49 | Son Güncelleme:

Serel Yereli'den şok sözler: Çocuk yapmayı düşünen arsızdır!

Serel Yereli'den şok sözler: Çocuk yapmayı düşünen arsızdır!

Yaşamını Londra'da sürdüren şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla şaşkına çevirdi. Yereli, "Gelecekte çocuk yapmayı düşünen varsa arsızdır" dedi.

Sosyal medya hesabından verdiği cesur pozlarla her daim adından söz ettiren oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, karantina olduğu günlerde sosyal medya hesabından "Hala gelecekte çocuk yapmayı düşünen varsa arsızdır" diyerek takipçileriyle dertleşti.

"BEN ÇOCUK DÜŞÜNMÜYORSAM BAZILARI HİÇ DÜŞÜNMESİN"

Türkiye'de bir süre oyunculuk yaptıktan sonra Londra'ya taşınan ve orada şarkıcılık kariyerine adım atan Serel Yereli, koronavirüs nedeniyle kendisini eve kapattı. Günlerini evinde geçiren Yereli Instagram hesabından şu sözlerle içini döktü: "Kendimden de sosyal medyadan da tembelliğimden de bıktım. Bir baltaya sap olmak istiyorum. Bu dönemi yararlı kullanmalıyım. Kim çeker beni? Ben bile çekemiyorum. Standartlarım bu kadar yüksek geliyor diye zor hayat. Hala gelecekte çocuk yapmayı düşünen varsa arsızdır arsız. Bu genetikle ben çocuk düşünmüyorsam bazıları hiç düşünmesin."

<p>Peki, doğru beslenme nasıl olmalı? Vücudu yeni haftaya nasıl hazırlamalı? Beslenmede doğru biline

Beslenmede doğru bilinen yanlışlar neler?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Haftanın yalanları

Kilo vermek için iştah kapatan besinler