• $7,8562
  • €9,4042
  • 455.645
  • 1308.67
21 Ekim 2020 Çarşamba 22:23 | Son Güncelleme:

Şeref Sözü 2. bölümde neler oldu? Şeref Sözü 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şeref Sözü 2. bölümde neler oldu" Şeref Sözü 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı"

Geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan Şeref Sözü dizisi büyük beğeni topladı! Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın, Öykü Çelik ve Umut Kurt gibi oyuncuların yer aldığı Şeref Sözü dizisi 21 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanan 2. bölümüyle nefesleri kesti. TIMS & B Productions imzalı dizinin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor. Peki, Şeref Sözü 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Televizyon ekranlarının yeni dizisi Şeref Sözü geçtiğimiz hafta yayın hayatına başladı. Başrollerini Tolgahan Sayışman ve Sude Güler’in paylaştığı Şeref Sözü dizisi 1. bölümü ile izleyicileri etkilemeyi başardı. Çarşamba akşamları Show Tv ekranlarında yayınlanan dizinin yapımcılığı Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’a aitken yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturuyor. Dizide kahraman bir adamın, geçmişten bugüne taşınan bir çocukluk hayalinin hikayesi anlatılıyor. Şeref Sözü 2. bölüm özeti ve 3. bölüm fragmanı ile ilgili detaylar haberimizde...

ŞEREF SÖZÜ 3. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisine eklenecektir.

ŞEREF SÖZÜ 2. BÖLÜM ÖZETİ

Cihan ve İsra’nın adaya gelişinin ardından Adabeyli Adası’nda gerilim tırmanıyor! Yasemin ile evleneceği düğün gününde kolunda ‘karım’ diye tanıttığı İsra ile birlikte adaya dönen Cihan, başta Yasemin olmak üzere herkesi şoke eder.

Şükran ve Sefer, kızları Yasemin’in bu şekilde ortada bırakılması karşısında Cihan’dan hesap soracaklarken, oğlunun her kararının, her şartta arkasında duran annesi Emsal bile bu kez Cihan’ı desteklemez.Tüm ailesi ve ada halkı, düğünü için onu beklerken Cihan, İsra ve oğlum dediği Ömer’in adada kalacağını ilan edince, Yasemin oğulları Mustafa’yı da yanına alarak ortadan kaybolur.

ŞEREF SÖZÜ 2. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

<p>CHP'li Mersin Milletvekili Ali Mahir  Başarır dün katıldığı özel bir televizyon kanalında Tank-Pa

Siyasetteki 'Katar tartışması' ile ne amaçlanıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Azerbaycanlılar, 28 yıl Ermenistan'ın esaretinde kalan Laçın bölgesinin işgalden kurtarılmasını kutluyor

Sakarya'da Afrika yaban kedisi ele geçirildi