• $8,3096
  • €10,02
  • 476.694
  • 1345.15
25 Şubat 2021 Perşembe 16:49 | Son Güncelleme:

Serdar Ortaç'tan eğlenceli paylaşım… Kendisini 'Aquaman' görseline photoshop'ladı

Serdar Ortaç'tan eğlenceli paylaşım… Kendisini 'Aquaman' görseline photoshop'ladı

Müziği bırakacağı yönünde çıkan iddialarla gündeme gelen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, son paylaşımı ile takipçilerini güldürdü. Kendisi gibi müzisyen olan Seçil Gür ile aşkına doludizgin devam eden Ortaç, yüzünü 'Aquaman' görseline photoshop'ladı ve takipçileri ile paylaştı. Ortaç'ın paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Yaptığı açıklamalar ile gündemden düşmeyen, Serdar Ortaç, sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Seçil Gür ile mutlu bir birlikteliği olan Serdar Ortaç, kendisini 'Aquaman' görseline photoshop'ladı. O anları takipçileri ile paylaşan Ortaç, herkesi güldürdü.

Ortaç'ın paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni alırken sosyal medya kullanıcıları 'Çok güzel fotoğraf tam albüm kapağı olur albüm çıkarsana', 'Hayat yordu be abi' ve 'Serdar ortaç bu ülkeye lütuftur' gibi yorumlarda bulundu.

MÜZİĞİ BIRAKIYOR İDDİASI

Serdar Ortaç, müziği bırakıyor yönünde çıkan iddialar hakkında şunları söylemişti: 'Müziği hayatta bırakmam. Ama bundan sonra oyunculuk yapacağım. Birkaç projeden teklif aldım. Yakında en uygun gördüğüm bir projede yer alacağım.'

<p>Beşiktaş, Süper Lig'in 37.haftasında Kayserispor'u konuk edecek... Vodafone Park'taki mücadele ön

Beşiktaş - Kayserispor Maç Önü

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor