• $7,3299
  • €8,819
  • 407.722
  • 1526.96
23 Ocak 2021 Cumartesi 14:35 | Son Güncelleme:

Serdar Ortaç, Seçil Gür'le reklam aşkı yaşadığı iddialarına sert çıktı! 'Herkes yerini bilecek'

Serdar Ortaç, Seçil Gür'le reklam aşkı yaşadığı iddialarına sert çıktı! 'Herkes yerini bilecek'

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, sevgilisi Seçil Gür'ün kendisiyle reklam için birlikte olduğu yönünde çıkan haberlere ateş püskürdü. 'Herkes yerini bilecek' diyen Serdar Ortaç, 'Reklam ilişkisi yaşayan kadın evde yemeğimi yapmaz' diyerek iddialara son noktayı koydu.

Bir süre önce ilişkilerine kinci bir şans veren Serdar Ortaç ve Seçil Gür, çifti Posta'ya samimi açıklamalarda bulundu. Serdar Ortaç'la birlikte adı duyulan Seçil Gür'n reklam için Ortaç'la birlikte olduğu haberleri hakkında da konuştular.

Gelen eleştirilere 'Herkes yerini bilecek' diyerek sert çıkan Serdar Ortaç, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'REKLAM İLİŞKİSİ YAŞAYAN KADIN EVDE YEMEĞİMİ YAPMAZ'

Reklam ilişkisi iddialarına yanıt veren Seçil Gür, 'İlişkimiz bir yılını doldurdu. Hâlâ bunu konuşanlara hiçbir cevabım yok. Kendimi direkt kapatıyorum, duymazlıktan geliyorum.' derken Serdar Ortaç, 'Reklam yapmak için el ele sahile çıkar, iki zevzek zevzek gülersin. Sonra herkes evine gider. Reklam ilişkisi yaşayan kadın evde yemeğimi yapmaz. 'Aşçı tut kendine' der.' dedi.

Serdar Ortaç'a geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda Seçil Gür hakkında 'Karım o benim! açıklaması hatırlatıldı ve evlilik hakkında neler düşündüğü soruldu. Ortaç, Boşandıktan sonra depresyona girdim, iki yıl sürdü. O süreçte Seçil'in karşıma çıkacağını nereden bilebilirdim. Gökten zembille indirdi Allah! Ona bakarsan 25 yaşında da "Dünyanın kralı benim" sanıyordum. Şimdi "Hiçbir şeyim" diyorum.' ifadelerini kullandı.

<p>Dünyaca ünlü bir markanın eski modeli Adriana Lima ve saltbea hareketi ile popüler olan Nusret Gö

Haftanın Magazin Başlıkları... Fahriye Evcen, Kuruluş Osman'da

İstanbul Başakşehir'de İETT otobüsleri kafa kafaya çarpıştı

İstanbul'da yeni kontrollü normalleşme sürecinden ilk kareler

Milli Savunma Bakanlığı, Libyalı askerlere ''havan eğitimi'' verdi