• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
16 Haziran 2021 Çarşamba 22:57 | Son Güncelleme:

Serdar Ortaç ile Seçil Gür ayrıldı! 'Yürümedi, olmadı'

Serdar Ortaç ile Seçil Gür ayrıldı! 'Yürümedi, olmadı'

Serdar Ortaç ve Seçil Gür çiftinden kötü haber! Ünlü şarkıcı Ortaç, magazin gündemine bomba gibi düşen açıklamalarla gündem oldu. Serdar Ortaç, "Evet, doğru ayrıldık" sözleriyle uzun bir süredir birliktelik yaşadığı meslektaşı Seçil Gür'den ayrıldığını doğruladı.

Serdar Ortaç eski eşi Chloe Loughnan'dan ayrıldıktan sonra meslektaşı Seçil Gür ile aşka yelken açmıştı. Bir dargın bir barışık yürüttükleri ilişkileri evlilik yolunda olduğu düşünülen ünlü çiftten kötü haber geldi. Serdar Ortaç ile Seçil Gür aşkı son buldu.

Ünlü besteci ve söz yazarı Serdar Ortaç, bir mekan çıkışı basın mensupları ile bir araya gelerek aşk hayatıyla ilgili önemli açıklamada bulundu.

"AYRILDIK, YÜRÜMEDİ"

Serdar Ortaç basın mensuplarının "Ayrıldığınız söyleniyor doğru mu Serdar bey?" sorusuna "Evet, doğru ayrıldık." cevabını verdi. Ünlü şarkıcı, "Yürümedi, olmadı. Bilmiyorum, olmadı" diye konuşarak Seçil Gür'den ayrıldığını doğruladı.

"PİŞMANIM"

Öte yandan Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan ile boşandığı için pişman olduğunu söylemişti. Ünlü şarkıcı katıldığı bir programda şu ifadeleri kullanmıştı:

Boşandığım için pişmanım. Sürebilirdi. Pişmanım. Ama tekrarı olmaz! En güzel şey, birbirimizi şükranla anmak... Ama pişmanım! Keşke devam etseydi. Dürüstçe evet

Sosyal medyayı sallayan iddialar sonrası Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan'a özür: Canımdır, kardeşimdir

<p>'Bir takım kuruluşlar Türkiye'deki medya kuruluşlarını  fonluyorsa bunun bir bedeli var. Bu kurul

Emin Pazarcı: Dijital vatan tehdit altında

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak

Metabolizmayı hızlandıran besinler nelerdir?