• $7,5575
  • €8,9826
  • 473.93
  • 1111.96
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
16 Eylül 2020 Çarşamba 18:00 | Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı'nın Kaan Karadağ'ı İsmail Ege Şaşmaz diziden ayrıldı mı?

Sen Çal Kapımı'nın Kaan Karadağ'ı İsmail Ege Şaşmaz diziden ayrıldı mı"

Sen Çal Kapımı dizisi reytinglerdeki başarısıyla kanalının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Dizide kilit bir karakter olan Kaan Karadağ'ı canladıran İsmail Ege Şaşmaz'ın, diziden ayrıldığı iddia edildi.

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu'nun kaleme aldığı Sen Çal Kapımı dizisi her bölümüyle yeni rekorları alt üst etmeye devam ediyor.

Başrollerinde Kerem Bürsin ile Hande Erçel’in oynadığı Sen Çal Kapımı dizisinde Kaan Karadağ karakterini canlandıran İsmail Ege Şaşmaz’ın ayrıldığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. İsmail Ege Şaşmaz’ın yerine ise tansiyonu yükseltecek yeni bir erkek oyuncunun arandığı söylenmekte.

KAAN KARADAĞ KİMDİR?

Büyük bir inşaat ve mimarlık şirketinin sahibi. Serkan’ın baş düşmanı. O da Serkan kadar acımasız ama işin içinde karanlık ilişkiler de var. İş alabilmek için para yedirmek, ihaleye fesat karıştırmak, tehdit vb her türlü yol onun için mübah. Akıllı, küstah, kötücül bir adam.

İSMAİL EGE ŞAŞMAZ KİMDİR?

1993 yılı Manisa doğumlu İsmail Ege Şaşmaz, oyunculuk kariyerine tiyatro ile başlamıştır. İlk ekran deneyimini 2013 yılında Güneşi Beklerken dizisi ile gerçekleştiren oyuncunun bazı dizi projeleri; Serçe Sarayı, Aşk Yalanı Sever, Aşk Laftan Anlamaz, Mehmetçik Kut’ül Amare’dir.

<p>Terör örgütü PKK'ya yönelik gerçekleştirilen operasyonlar sonucu Irak kuzeyindeki Avaşin bölgesin

MSB: 2 PKK'lı terörist, düzenlenen hava harekâtıyla etkisiz hale getirildi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kıskançlıklara maruz kalabilirsiniz! 21 Eylül 2020 burç yorumları

Sonbaharda gezilecek en popüler yerler