• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
25 Ocak 2021 Pazartesi 19:59 | Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı'nın Eda'sı Hande Erçel'in köpeği ile paylaşımları sosyal medyayı salladı! Hayranlarından beğeni yağdı

Sen Çal Kapımı'nın Eda'sı Hande Erçel'in köpeği ile paylaşımları sosyal medyayı salladı! Hayranlarından beğeni yağdı

Hande Erçel'in görenleri kendine hayran bırakan yeni pozları gündem oldu. Sen Çal Kapımı dizisi ile ekranlarda fırtınalar estiren Hande Erçel bu kez köpeği ile verdiği yeni kareleri ile hayranlarını mest etti. Kerem Bürsin ile adı aşk dedikodularına karışan ünlü güzelin son paylaşımları sosyal medyayı salladı. Hayranları tarafından adeta beğeni yağdı.

Sen Çal Kapımı'nın Eda'sı Hande Erçel güzelliği ile hayranlarının başını döndürmeye devam ediyor. Sosyal medyayı aktif kullanan güzel oyuncu, Instagram'da 19 milyona varan takipçilerini yine paylaşımsız bırakmadı. Köpeği Niebla ile yaptığı yeni paylaşımlarına hayranları kayıtsız kalamadı.

Son dönemin popüler isimlerinden Hande Erçel gerek güzelliği gerekse de Serkan karakterine hayat veren Kerem Bürsin ile başrolleri paylaştığı dizisi Sen Çal Kapımı ile gündemden düşmüyor. Zaman zaman adı partneri ile aşk dedikodularına karışsa da Hande Erçel bu kez yeni paylaşımları ile haber oldu.

27 yaşındaki başarılı isim, sosyal medya hesabı Instagram'dan sevenlerine sunduğu yeni fotoğrafları ile çok konuşuldu. Karavanda köpeği Niebla ile ilgilendiği pozlarını takipçileriyle paylaşan Hande Erçel'e hayranları büyük ilgi gösterdi. İşte güzel oyuncunun kısa sürede binlerce beğeni alan o kareleri... 

2 milyona yakın beğeni alan paylaşımlarına "En iyi arkadaşım" notunu düşen ünlü oyuncu hayranlarından "Çok güzelsin çok, hayvanları seven insanlar vicdanlı olurlarmış, mükemmelsin" gibi yorumlar aldı. Bir takipçisinin "Kerem ile sevgilisin biliyoruz" yazması ise dikkatlerden kaçmadı. 

<p>Eski Başbakanlardan Prof. Dr. Tansu Çiller, 28 Şubat sürecini, 'Sayın Cumhurbaşkanı Demirel taraf

Eski Başbakan Tansu Çiller'den 28 Şubat mesajı

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek