• $8,0834
  • €9,5533
  • 494.364
  • 1144.45
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
30 Eylül 2020 Çarşamba 15:32 | Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı'nın Eda'sı Hande Erçel'in eski halini görenler şoke oldu

Sen Çal Kapımı'nın Eda'sı Hande Erçel'in eski halini görenler şoke oldu

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterini canlandıran Hande Erçel'in eski halini görenler şoke oldu. Sevgilisi Murat Dalkılıç ile ayrıldığı haberlerinin gündeme gelmesiyle birlikte Hande Erçel hakkında araştırmalar da hız kazandı. Oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Hande Erçel kilolu olduğu yıllardaki estetiksiz hali ile şaşkına çevirdi.

Son zamanların popüler isimleri arasında yer alan Hande Erçel'in eski halini görenler şoke oldu. Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ile olan birlikteliğini noktaladıktan sonra adı oynadığı diziden partneri Kerem Bürsin ile anılan Hande Erçel eski haliyle şaşırttı.

İşte Hande Erçel'in eski hali..

HANDE ERÇEL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde eğitimini sürdüren Hande Erçel, 2012 yılında Azerbaycan'ın Başkenti Bakü'de düzenlenen Miss Civilization of the World adlı yarışmada ikinci olmuştur.

Oyunculuk hayatına 2013 yılında “Çalıkuşu” isimli dizi ile başlayan Hande Erçel, bu dizide “Zahide” karakterini canlandırmıştır. 2015 yılında Altın Kelebek Ödülleri'nde Pantene Yıldızları Parlayanlar Ödülü alan genç oyuncu; Çılgın Dersane Üniversitede, Hayat Ağacı, Aşk Laftan Anlamaz, Siyah İnci ve Halka gibi yapımlarda rol almıştır. Hande Erçel son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Azize dizisinde Azize karakterini canlandırmıştır

<p>Editör: Ezgi Aşık <a href='mailto:ezgi.asik@turkmedya.com.tr'>ezgi.asik@turkmedya.com.tr</a></p><

Cephe hattında son durum

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kış ayında virüse karşı 5 önlem

Burçlar haftaya nasıl başlayacak? 26 Ekim 2020 burç yorumları