• $8,0758
  • €9,7068
  • 452.321
  • 1409.19
23 Mart 2021 Salı 17:25 | Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı'nın Eda'sı Hande Erçel ve Murat Akdoğan aşkında yeni detay ortaya çıktı

Sen Çal Kapımı'nın Eda'sı Hande Erçel ve Murat Akdoğan aşkında yeni detay ortaya çıktı

Fox TV'de ekrana getirilen Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan Hande Erçel'in iş insanı Murat Akdoğan ile aşk yaşadığı iddialarının gündeme gelmesinin ardından yeni detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Sosyal medyada birbirini takip eden ikilinin geçtiğimiz hafta cuma günü düzenlenen düğüne birlikte katıldığı iddia edildi.

Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Kerem Bürsin ile aşk yaşadığı iddia edilen Hande Erçel cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Erçel'in iş insanı Murat Akdoğan'la ilişki yaşamaya başladığı öne sürüldü.

Murat Akdoğan'ın ablası Cansın Hacısoyu ve Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel'in ikilinin arasını yaptığı magazin kulislerinde konuşulmaya başlandı.

İkiliden konuya ilişkin herhangi bir açıklama gelmese de yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Hande Erçel, geçtiğimiz cuma günü yakın bir dostunun İstanbul'da gerçekleştirilen düğününe katıldı. Erçel'e Murat Akdoğan'ın eşlik ettiği öne sürüldü.

Murat Akdoğan'ın Hande Erçel'in eski sevgilisi Murat Dalkılıç ile aynı masada oturduğu kareler gündemi sallamıştı. Daha sonra Murat Dalkılıç ve Murat Akdoğan'ın 2017 yılında uçak yolculuğu esnasında çekildiği video ortaya çıktı.

<p>Kamu çalışanlarıyla ilgili tedbirleri içeren Cumhurbaşkanlığı Genelgesi Resmi Gazete'de yayımland

Kamu çalışanlarına yönelik tedbirler neler?

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi