• $7,37
  • €8,8948
  • 408.51
  • 1547.02
26 Ocak 2021 Salı 22:39 | Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı'nın Eda'sı Hande Erçel sevenlerini korkuttu! Gerçek ortaya çıktı

Sen Çal Kapımı'nın Eda'sı Hande Erçel sevenlerini korkuttu! Gerçek ortaya çıktı

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterine hayat veren Hande Erçel sevenlerini korkuttu. Instagram hesabından boyunluk takarak verdiği poz ile dikkat çeken ünlü oyuncu hayranlarından gelen mesajlara bakın ne yanıt verdi.

Sen Çal Kapımı'nın yıldızı Hande Erçel sevenlerini korkutan bir paylaşım ile dikkatleri üzerine çekti. Ünlü oyuncu panik olan hayranlarına yaptığı yeni paylaşımla cevap verdi.

Son dönemin popüler isimlerinden Hande Erçel paylaşımlarında hız kesmiyor. Özel hayatı ve dizisi ile gündemden düşmeyen ünlü isimden yeni haberler var. Başarılı oyuncu, Instagram hesabından "Bugün motivasyonumu Hakan Yıldırım'dan aldım" notuyla yeni bir fotoğraf paylaştı. 

Hande Erçel, paylaşımda kıyafetinin üzerindeki "My name is Hande... I am here to shine (Benim adım Hande... Parlamak için buradayım) yazısını işaret ederek poz verdi. Ancak Hande Erçel'in yeni karesindeki asıl dikkat çeken detay taktığı boyunluk oldu. Güzel oyuncunun korkutan bu fotoğrafı karşısında pek çok hayranı, ""Boynunda neden boyunluk var bir şey mi oldu, boynuna ne oldu, geçmiş olsun" vb. mesajlar yazdı.

Gelen mesajlara kayıtsız kalamayan Hande Erçel, yeni bir paylaşım daha yaparak sevenlerinin sorularına yanıt verdi. Instagram story'sinden yaptığı paylaşıma "Ben iyiyim boynum tutuldu sadece" notunu düşen güzel oyuncunun boynu tutulduğu için boyunluk taktığı ortaya çıktı. Hande Erçel'in bu açıklamasının ardından hayranları da rahat bir nefes aldı. 

<p>Türkiye'nin merakla beklediği kontrollü normalleşme süreci başladı. Başkan Erdoğan Kabine toplant

Bir hafta sonra risk haritasında nasıl renkler göreceğiz?

Müslüm Gürses, isminin verildiği müzede anıldı

Kaza sonrası kamyonun kasasında yabancı uyruklu 114 kişi çıktı

Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Karaman'da ziyarete açıldı