• $7,6604
  • €8,9115
  • 458.493
  • 1124.17
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
06 Ağustos 2020 Perşembe 07:19 | Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı 5. bölüm ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm neden yok?

Sen Çal Kapımı 5. bölüm ne zaman yayınlanacak" Yeni bölüm neden yok"

Fox Tv'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Geçtiğimiz hafta 4. bölümü ile ekrana gelen dizi her hafta Çarşamba günü izleyicilerle buluşuyor. Sen Çal Kapımı dizisinin başrollerini güzel oyuncu Hande Erçel ve yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin'in paylaşıyor...

Sen Çal Kapımı dün akşam tekrar bölümü ile ekranlara geldi. Fox Tv'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü Çarşamba günleri izleyicilerle buluşuyor. Başrollerini güzel oyuncu Hande Erçel ve yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin'in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisi 29 Temmuz Çarşamba akşamı yayınlanan 4. yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkmıştı.

SEN ÇAL KAPIMI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Sen Çal Kapımı yeni bölüm dün akşam ekranlara gelmedi. Sen Çal Kapımı yeni bölüm tarihi belli olduktan sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

SEN ÇAL KAPIMI 4. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eda, üst üste aldığı haberlerle strese girdi ve Serkan’ın kollarında uyuyuverdi yine. Üstelik bu sefer ciddi bir derdi var, Selin’le Ferit ev ziyaretine gelmek istiyorlar. Ancak beraber yaşanan bir ev yok ortada. Hazırlık yapmak lazım; vakit dar, yapılması gereken çok, Serkan’ınsa tüm düşündüğü iş, iş ve yine iş.

Eda’nın arkadaşları ise Serkan’ın Selin’le ilişki yaşadığına eminler. El ele göz göze yakaladılar onları. Eda evi hazırlamaya çalışırken bir taraftan da onları her şeyin yolunda olduğuna ikna etmeye çalışıyor. Eda, bütün gün misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için elinden geleni yaptıktan sonra hiç beklenmedik yerden gelen haberse artık sabrını taşırıyor. Ve işler çığırından çıkıyor.

<p>Merkez Seyhan ilçesinde market işletmecisi olan Ferdi Şen, 2017 yılında iş yerinde yüksek sesli m

Alışveriş yaparken dans etmeden marketten çıkmıyorlar

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TEKNOFEST 2020'' etkinliklerine katıldı

Atmaca Seyir Füzesi karadan atılan füzeleri de imha edecek