• $17,9233
  • €18,346
  • 1031.02
  • 2785.16
27 Ocak 2021 Çarşamba 20:50 | Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı kadrosuna Sarp Can Köroğlu'da katıldı! Sarp Can Köroğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Sen Çal Kapımı kadrosuna Sarp Can Köroğlu'da katıldı! Sarp Can Köroğlu kimdir, kaç yaşında, nereli"

Yapımını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu ve hikayesini Ayşe Üner Kutlu'nun, senaryosunu ise Kuledibi'nin kaleme aldığı “Sen Çal Kapımı” dizisine oyuncu Sarp Can Köroğlu'da katıldı. Sarp Can Köroğlu hayat hikayesi diziye katılımı ile birlikte merak konusu oldu. İşte Sarp Can Köroğlu biyografisi


FOX TV'nin beğeniyle izlenen dizisi Sen Çal Kapımı'nın 29 Ocak Cumartesi akşamı yayınlanacak 29'ncu bölümünün yeni oyuncusu Sarp Can Köroğlu olacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile Sen Çal Kapımı kaldığı yerden devam ediyor. Peki diziye yeni katılan oyuncu Sarp Can Köroğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

FOX’un sevilen dizisi “Sen Çal Kapımı”, her Cumartesi saat 20.00’de FOX’ta.

Deniz Saraçhan karakterine hayat verecek başarılı oyuncu Sarp Can Köroğlu, dizinin 29. bölümünde FOX ekranlarında olacak.

Neşeli, dürüst ve kültürlü biri olan Deniz Saraçhan, Eda’yı (Hande Erçel) çocukluğundan beri tanıyan bir karakter olarak öne çıkacak. Yıllarca dünyayı gezdikten sonra mahallesine yakın bir yerde mekan açan Deniz’in, çocukluğundan beri Eda’ya karşı bir zaafı olsa da güzel dostluklarından ötürü bunu bozmaya cesaret edememiş, duygularından bahsetmemiştir. Eda şu anda ona sadece çok iyi bir dost gözüyle baksa da Deniz umudunu yitirmeyecektir.

Dizi, oyuncu kadrosunda; Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yanı sıra Neslihan Yeldan, İlayda Çevik, Evrim Doğan, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, İlkyaz Arslan ve Ayşegül İşsever gibi birbirinden başarılı isimleri barındıyor.

SARPCAN KÖROĞLU KİMDİR?

Sarpcan Köroğlu, 23 Eylül 1990 yılında Bolu’da dünyaya gelmiştir. Liseyi Bolu’da okuduktan sonra İstanbul’a yerleşen Sarpcan Köroğlu, Mimar Sinan Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nden mezundur. Akademi 35 Buçuk Sanatevi’nde kısa süreli oyunculuk eğitimi almıştır. 2010 yılında Elde Var Hayat dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atan Sarpcan Köroğlu, Adını Feriha Koydum, Kurt Seyit ve Şura, Güneşin Kızları ve Paramparça dizilerinde rol almıştır.

Sarpcan Köroğlu Paramparça dizisinde de rol alıyordu.

Sarpcan Köroğlu, şimdilerde Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve Kemal karakterine hayat vermektedir. 1.90 metre boyunda ve 85 kilo olan Sarpcan Köroğlu Terazi burcudur.

Sarpcan Köroğlu’nun rol aldığı diziler ve filmler:

2010 – Elde Var Hayat (Öğrenci) (TV Dizisi)

2012 – Adını Feriha Koydum (Bülent) (TV Dizisi)

2014 – Kurt Seyit ve Şura (TV Dizisi)

2015 – Güneşin Kızları (Emre) (TV Dizisi)

2016 – Hayatımın Aşkı (Hakan) (TV Dizisi)

2016 – Paramparça (Pars) (TV Dizisi)

2017 – Damat Takımı (Yiğit) (Sinema Filmi)

2018 – Yasak Elma (Kemal) (TV Dizisi)

Başkan Erdoğan talimatı verdi: Fiyatları düşürün
Başkan Erdoğan talimatı verdi: Fiyatları düşürün

Başkan Erdoğan talimatı verdi: Fiyatları düşürün

Gençlere ucuz konut müjdesi... Sayılı günler kaldı
Gençlere ucuz konut müjdesi... Sayılı günler kaldı

Gençlere ucuz konut müjdesi... Sayılı günler kaldı

Yerli otomobil Togg için önemli adım... İlk batarya üretildi
Yerli otomobil Togg için önemli adım... İlk batarya üretildi

Yerli otomobil Togg için önemli adım... İlk batarya üretildi