• $7,8122
  • €9,27
  • 483.345
  • 1211.51
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
02 Eylül 2020 Çarşamba 16:55 | Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı 8. bölüm fragmanı yayınlandı!

Sen Çal Kapımı 8. bölüm fragmanı yayınlandı!

Sen Çal Kapımı 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Tüm izleyiciler Sen Çal Kapımı yeni bölümde neler olacak? sorusunun yanıtını merak etmeye başladılar. 2 Eylül Çarşamba akşamı yayınlanacak olan yeni bölüm öncesi izleyiciler düşüncelerini sosyal medya ortamında paylaşıyorlar.

Sen Çal Kapımı 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları izleyicisi ile buluşmakta olan Sen Çal Kapımı dizisinde 7 bölüm geride kaldı. Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisinin başrolünde yer aldığı dizide Serkan ve Eda karakterleri arasında gelgitli durumlar da devam ediyor. 

SEN ÇAL KAPIMI 8. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!


SEN ÇAL KAPIMI 7. BÖLÜM ÖZETİ

Serkan, Eda’ya ilk kez içini açtı, çok özel bir sırrını paylaştı onunla… Eda, paylaştıkları anın büyüsüne kapılmış eve döndüğünde Ayfer, Eda’nın mutlulukla parlayan gözlerini fark eder hemen. Eda gerçekten aşık mıdır yoksa? Eda, Serkan’ın büyüsüne kapılmaktan çok korkuyor… Ama Serkan’dan uzak durmak o kadar zor ki. Ertesi gün Serkan’ın doğum günü… Ama tabii ki Serkan Bolat doğum günü kutlamaktan nefret ediyor. Üstelik söylentiye göre doğum günlerini Selin’le geçiriyormuş. Bu sene de öyle olacak. Üstelik bir de Selin'e Serkan adına elleriyle çiçek hazırlamak zorunda kalıyor Eda, hem de notu da kendisi yazarak. Selin'in de kafası karışmaya başlıyor. Peki bu durum Serkan ve Eda’yı nasıl etkileyecek?

<p>Milli Savunma Bakanlığı, Minyatür Bomba Projesi kapsamında taaruz test atışının başarıyla gerçekl

MSB görüntüleri paylaştı: Minyatür Bomba Projesi başarıyla test edildi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Tunceli'de teröristlerce kullanılan iki sığınak imha edildi

22 Ekim 2020 günlük burç yorumları