• $8,3093
  • €9,7383
  • 500.061
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Temmuz 2020 Perşembe 07:24 | Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı 3. bölümde neler oldu? 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Çal Kapımı 3. bölümde neler oldu" 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı"

FOX Tv ekranlarında yayınlanan dizide Hande Erçel ve Kerem Bürsin başrol oynuyor. Kerem Bürsin bir iş adamı olan Serkan Bolat'ı, Hande Erçel ise üniversite bursu kesilen Eda'yı canlandırıyor. 3. bölümde formaliteden nişanlanan ikilinin başına neler geleceği izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. İşte Sen Çal Kapımı 4. yeni bölüm fragmanı...

Sen Çal Kapımı yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. FOX Tv'nin yeni dizisi Sen Çal Kapımı dün akşam 3. bölümü ile ekranlara geldi. Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in başrol oynadığı dizide hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda'nın, yurtdışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat'la karşı karşıya gelmesinden sonra yaşananlar anlatılıyor. 

SEN ÇAL KAPIMI 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Serkan Bolat ve Eda Yıldız nişanlanıyor… Bu haber elbette sosyeteye bomba gibi düşüyor; herkes Eda’nın peşinde, nasıl biri, ne iş yapar, nereden mezun? Eda bu gösterişli, yalan dünyanın içinde tek başına kalıyor. Serkan’ın ise tek düşündüğü iş, çünkü Kaan Karadağ yine bir sinsilik peşinde… Herkes Eda’nın üstüne üstüne gelirken Serkan, Bolat’lığından taviz verip Eda’nın yanında olacak mı? Yoksa yaşadıklarının bir oyun olduğunu söyleyip Eda’nın kalbini mi kıracak?

SEN ÇAL KAPIMI 4. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sen Çal Kapımı 4. bölüm fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

SEN ÇAL KAPIMI YENİ FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

SEN ÇAL KAPIMI KONUSU NEDİR?

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda, yurtdışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat’la karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa Eda’ya bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda , bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

SEN ÇAL KAPIMI OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’e; dizide Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi birbirinden başarılı isimler eşlik ediyor.

<p>Şehirler dünyanın bir parçası olmaktan çıkıyor, aksine Dünya şehirlere dönüşüyor. Küreselcilik si

'KKTC'den Bolivya'daki seçimlere...'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Besinlere dair şaşırtıcı bilgiler

Ünlülerden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı paylaşımları