• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
10 Ocak 2021 Pazar 01:42 | Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı 27. bölüm fragmanı yayında! Sen Çal Kapımı 26. bölümde neler oldu?

Sen Çal Kapımı 27. bölüm fragmanı yayında! Sen Çal Kapımı 26. bölümde neler oldu"

Sen Çal Kapımı 27. bölüm fragmanı yayında! Başrollerini Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisi 9 Ocak Cumartesi akşamı yayınlanan 26. bölümü ile ekranlara geldi. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük ilgiyle takip edilen dizi sosyal medyada da adından sıkça söz ettiriyor. Dizinin 26. bölümünde Semiha Hanım ve şirkette gizlice onunla işbirliği yapan Balca kendisine yardımcı olmaya çalışır.

Cumartesi akşamları Fox Tv’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi hafta sonu izleyecek bir şeyler arayan kişiler için dikkat çeken bir alternatif oluyor. Altan Dönmez yönetmenliğinde çekilen dizinin senaryosunu Günsu Tekir ve ekibi kaleme alıyor. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerini paylaştığı dizinin 26. bölümünde Serkan ve Eda arasındaki gerilim sonunda ikisinin de beklemediği bir anda büyük bir patlamaya yol açar. Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı ve 26. bölüm özeti sizlerle...

SEN ÇAL KAPIMI 27. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linkten fragmana ulaşabilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI SEYRETMEK İÇİN TIKLAYIN

SEN ÇAL KAPIMI 26. BÖLÜM ÖZETİ

Seymen, Eda’yı elde etmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Semiha Hanım ve şirkette gizlice onunla işbirliği yapan Balca kendisine yardımcı olmaya çalışır. Bir yanda Seymen’in kötü niyetinin farkında olmayan Eda, diğer yanda Balca’nın kötü niyetinin farkında olmayan Serkan hata yapmaya ne kadar açık olduklarının farkında değillerdir. Birbirlerinin kalbini kıracak ve istemeden de olsa kıskandıracak hamleler yapmaya başlarlar.

Ayfer ve Aydan; Şef Alexander ile yakınlaşmak için artık birbirlerini atlatmaya çalışarak çabalamaktadır. Kendisi için yapılan rekabetin farkında olmayan Alexander ise iki hoş hanıma da eşit mesafede olmayı sürdürür. Engin Pırıl evliliğinde ise Pırıl’ın babası sorun çıkaracak gibidir.

Serkan ve Eda arasındaki gerilim sonunda ikisinin de beklemediği bir anda büyük bir patlamaya yol açar. Bir kıvılcım aralarındaki gerilimin alev almasını sağlamıştır. Bundan sonra olacaklar ise hayatlarının hiç ummadıkları bir noktaya savrulmasına neden olur.

SEN ÇAL KAPIMI 26. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

<p>Peki, reform paketlerinde gelinen son durum ne? Hukuk ve  ekonomide hangi başlıkları konuşacağız?

Reform paketlerinde son durum ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İHA fabrikası Ankara'da üretime başladı

Doğada yaptığı yemeklerle kentleri tanıtıyor