• $7,4462
  • €8,9962
  • 410.886
  • 1531.05
06 Aralık 2020 Pazar 09:41 | Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı 22. bölüm fragmanı yayında! Sen Çal Kapımı son bölüm izleme linki...

Sen Çal Kapımı 22. bölüm fragmanı yayında! Sen Çal Kapımı son bölüm izleme linki...

Sen Çal Kapımı 21. bölümün yayınlanması ile beraber Sen Çal Kapımı 22. bölüm fragmanı vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görmeye başladı. Fox Tv'nin reyting rekorları kıran dizisinde heyecanlı anlar yaşanırken, Eda ve Serkan arasında yaşanan olaylar izleyiciyi ekrana kilitliyor. Sen Çal Kapımı 22. bölüm fragmanı yayında...

Sen Çal Kapımı 22. bölüm fragmanı gelecek bölüme dair seyircilere ipuçları veriyor. Fox Tv'nin sevilen dizisinin başrollerinde Kerem Bursin Hande Erçel yer alıyor. Reytinglerde, rakiplerini zorlayan Sen Çal Kapımı'da Serkan ve Eda arasından yaşanan izleyicileri heyecanlandırıyor. Sen Çal Kapımı 22. bölüm fragmanı izlemek isteyenler armalarında konuya yer veriyor. İşte dizinin  22. bölüm fragmanı....

SEN ÇAL KAPIMI 22. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Sen Çal Kapımı 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki videodan dizinin yeni bölümüne ulaşabilirsiniz.


SEN ÇAL KAPIMI 21. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Serkan ve Eda ayrı mekanlarda birbirlerini beklemeye devam eder. Bir süre sonra ikisinin de umudu tükenir ve kalkarlar. Eda, kızlara Serkan’a bir daha inanmayacağını söylerken Serkan, Engin’e asla denemekten vazgeçmeyeceğini söyler.

SEN ÇAL KAIMI SON BÖLÜM İZLEMME LİNKİ!

Ertesi gün Eda işe gittiğinde İnci Gülüşlü Kızlar Derneği’nin yürüttüğü kampanyanın yüzü olması için teklif alır. Aynı teklif Serkan’a da yapılmıştır. Serkan düşünmeden reddederken Eda Serkan’a inat fotoğraf çekimine katılacağını söyler.

Alptekin’in sakladığı sırrı öğrenen Ayfer, yüzleşmek için Aydanlar’ın evine gittiğinde hiç beklemediği bir manzara ile karşılaşır ve Aydan’a yardım etmek zorunda kalır.

Bu sırada Serkan, Eda’nın yanında olabilmek için reddettiği kampanyaya katılmanın bir yolunu aramaktadır. Diğer yandan Aydan da Serkan ve Eda’yı bir araya getirebilmek için planlar yapar, ancak bu planlar öyle bir sarpa sarar ki kendisi bile işin içinden çıkmakta zorlanacak hale gelir.

<p>Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İnsan Hakları Eylem Planı hakkında en temel unsurun hukuk güvenliği

Bakan Gül: En temel unsur hukuk güvenliğidir

İzmir'de deniz 50 metre çekildi! Tekneler karaya oturdu

NASA'nın paylaşımı büyük ilgi gördü. İşte Mars'tan en yeni fotoğraflar...

Müslüm Gürses, isminin verildiği müzede anıldı