• $7,6251
  • €8,8992
  • 458.723
  • 1119.56
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
17 Eylül 2020 Perşembe 09:39 | Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı 11. bölüm fragmanı yayında! Sen Çal Kapımı 10. bölüm'de neler oldu?

Sen Çal Kapımı 11. bölüm fragmanı yayında! Sen Çal Kapımı 10. bölüm'de neler oldu"

Sen Çal Kapımı 10. bölüm fragmanı yayınlanmıştı. Hayranlarının sıkı bir şekilde takip ettiği dizi 16 Eylül Çarşamba saat 20.00'da FOX TV'de yayınlandı. Sen Çal Kapımı 11. bölüm fragmanı ise şimdiden merak edilmeye başladı. Geçen hafta Eda, suçsuzluğunu kanıtladıktan sonra ortadan kaybolmuştu.

FOX TV'nin merakla takip edilen dizisi Sen Çal Kapımı 16 Eylül Çarşamba akşamı 10. bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Yönetmenliğini Altan Dönmez'in üstlendiği dizide Hande Erçel ve Kerem Bürsin başrolü paylaşıyor. Sen Çal Kapımı dizisinde geçen hafta Eda, suçsuzluğunu kanıtladıktan sonra ortadan kayboldu. Serkan, Eda'nın gönlünü almak istedi ama Eda'yı bulmak kolay olmadı. Sen Çal Kapımı 10. bölümde ise Selin ve Ferit'in evlenme kararı Serkan ve Eda'yı altüst ediyor.

SEN ÇAL KAPIMI 11. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sen Çal Kapımı 11. bölüm fragmanı yayınlandı.

Yeni bölüm fragmanına haberimizden ulaşabilirsiniz.


SEN ÇAL KAPIMI 10. BÖLÜM ÖZETİ

Selin ve Ferit’in evlenme kararı Serkan ve Eda’yı altüst ediyor. Ferit, holding işlerine de karışmaya başladı. Serkan, Ferit’i bir an önce saf dışı bırakmaya çalışıyor. Eda “Biz de evlenmeye karar verdik” yalanını uydurunca, dörtlü sık sık birlikte vakit geçirmeye başlıyor. Ayfer ve Aydan tarafında ise evlilik haberiyle çeşitli sinir krizleri geçiriliyor.

Serkan’ın asıl derdi Eda’nın hayatından çıkmaması. Ama Eda’nın onu sevmediğinden emin. Eda ise Serkan’ın Selin evlendiği için üzüldüğünü sanıyor. Bu arada Ferit, holdinge bütün dengeleri bozacak bir ortak getiriyor.

SEN ÇAL KAPIMI OYUNCULARI KİMLERDİR?

Sen Çal Kapımı dizisinin başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin bulunuyor. Hande Erçel ve Kerem Bürsin'e; dizide Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi birbirinden başarılı isimler eşlik edecek.

<p>Editör:</p><p><a href='#0' >ayse.tunali@turkmedya.com.tr</a></p><p>Çağatay Ulusoy'dan y

Bir Dakikada Magazin

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Koronavirüs tedbirlerini ihlal eden 2 iş yerine ''koçbaşı'' ile baskın düzenlendi

Bayburt'ta 3 bin yıllık yeraltı şehri: Aydıntepe