• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
07 Ekim 2020 Çarşamba 09:40 | Son Güncelleme:

Sen Anlat Karadeniz'in Asiye'si Öykü Gürman'ın yeni projesine çok şaşıracaksınız

Sen Anlat Karadeniz'in Asiye'si Öykü Gürman'ın yeni projesine çok şaşıracaksınız

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Asiye karakterine hayat veren Öykü Gürman'ın yeni projesine çok şaşıracaksınız. Ünlü şarkıcı Gel Dese Aşk dizisinde de yer aldı. Gürman, şimdilerde ise yeni programı ile hayranlarının karşısına çıkacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Güzel şarkıcı Öykü Gürman, oyunculuk da yapabileceğini Sen Anlat Karadeniz dizisindeki başarılı Asiye performansı ile göstermişti. Sonrasında kısa süren Gel Dese Aşk dizisinde yer alan Gürman, şimdilerde ise yeni programı ile hayranlarının karşısına çıkacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Lezzetin eğlenceli sohbetlerle harmanlandığı ‘Öykü Gürman ile Günün Yemeği’, Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün Show TV ekranlarında yer alacak.

Öykü Gürman’ın, maharetli konuklarının da yardımıyla günün yemeğini hazırlayacağı programın ilk bölüm tanıtımı yayınlandı. Birbirinden lezzetli yemeklerin ve iştah açan muhteşem sunumların yer aldığı tanıtımda Öykü Gürman’ın şahane anlatımı programa renk katıyor.

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Öykü Gürman, artık hafta içi her gün hem lezzetli ve pratik, hem de her bütçeye uygun tariflerle tadı damakta kalacak günün yemeğini, konuklarının da yardımıyla hazırlayacak ve sofralarınıza taşıyacak.


<p>Sadece Türkiye değil Amerikan basınında da yemin töreninin önüne geçen İncil detayı ile ilgili de

Joe Biden'ın yemin törenine damga vurdu: Üzerinde Kelt haçı bulunan İncil'le ilgili çarpıcı detay

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

'Bora-12' ve Ejder aktif hale getirildi: Karadeniz'de PKK operasyonu

Eren-3 Ağrı Dağı Operasyonu başlatıldı