• $7,4077
  • €8,9652
  • 415.587
  • 1471.39
21 Şubat 2021 Pazar 17:52 | Son Güncelleme:

Selin Genç, Bir Zamanlar Çukurova'da zorlandığı sahne ile ilgili ilk kez konuştu!

Selin Genç, Bir Zamanlar Çukurova'da zorlandığı sahne ile ilgili ilk kez konuştu!

ATV'nin üç sezondur büyük beğeniyle takip edilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yeni gelişmeler yaşanırken oyuncu kadrosu da giderek genişlemeye devam ediyor. Furkan Palalı ve Hande Soral'ın kadroya dahil olmasıyla heyecanın arttığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Gülten karakteri ile izleyici karşısına çıkan Selin Genç, samimi açıklamalarda bulundu. Selin Genç dizideki tecavüz sahnesi hakkında ilk kez konuştu.

ATV'de ekrana getirilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde dengeler her geçen gün değişmeye devam ediyor. Hünkar ve Yılmaz karakterinin diziye veda etmesinin ardından Hande Soral'ın katılmasıyla hikaye bambaşka bir hal aldı.

Furkan Palalı ve Hande Soral'ın hayat verdikleri Fikret ile Ümit karakterleri Yaman ailesi ile Fekeli'yi ilgilendiren planları ile diziye yeni bir soluk kattı.

Sürükleyici hikayesiyle ekran macerasına devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Gülten karakterine hayat veren Selin Genç, önceki gün görüntülendi. 32. bölümde Ercüment tarafından tecavüze uğradığı sahne halen daha hafızalarda tazeliğini koruyor.

Gülten, dere kenarında Ercüment'in saldırısına uğramış ve Yılmaz tarafından kurtarılmıştı. Ercüment'in Yılmaz'ı vururken Gülten'in depresyona girdiği dönemde en büyük destekçisi Hünkar olmuştu. Selin Genç, o sahnede neler yaşadığını ve hissettiğini ilk kez anlattı.

Selin Genç, Bir Zamanlar Çukurova'da zorlandığı o sahne hakkında şunları söyledi:

'Ben çok ağır performans sahneleri çektim. Umarım hakkını vermişimdir. Özellikle tecavüz sahnesi beni çok zorlamıştı. Çünkü bunu deneyimlemedim ama bunu deneyimleyen insanlarla konuşmak, onların acılarını paylaşmak, neye benzediğini keşfetme süreci çok acılıydı benim için. Performanstan önce psikolojik olarak öncesi sıkıntılıydı benim için.'

<p>İran'ın Ankara Büyükelçisi, Türkiye'yi Irak'ın egemenliğini ihlal etmekle eleştiren ifadeler nede

Türkiye'den İran'a net mesaj!

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek