• $ 6,0887
  • € 6,8127
  • 250.943
  • 85.719
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Selin Ciğerci’nin babası kimdir, ne iş yapıyor? Selin Ciğerci kimdir?

Sosyal medya fenomeni ve DJ Selin Ciğerci'nin babası 1,5 milyon TL'lik doğum günü hediyesi aldı. Bu haberin ardından Selin Ciğerci’nin babası araştırılmaya başlandı. DJ’lik yaparak hayatını sürdüren Selin Ciğerci’nin babası ünlü bir hazır giyim firmasının sahibidir.

“Selin Ciğerci ve babası kimdir?” sorusu araştırılıyor. Sosyal medya fenomeni ve DJ Selin Ciğerci'nin babası 1,5 milyon TL'lik doğum günü hediyesi aldı. Ciğerci'ye babasından hediye olan araçtan dünyaca ünlü isim Kim Kardashian'da da var. Selin Ciğerci’nin babasının eskiden ünlü bir hazır giyim firmasının da sahibi olduğu biliniyor. Ciğerci 2017 yılında verdiği bir röportajda babası ile ilgili sorulan bir soruya, “ Ünlü bir firma ile ortaklığı vardı. Şimdi kendi firmasını açtı.” yanıtını vermişti.

SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

DJ’lik yaparak hayatını sürdüren Selin Ciğerci’nin babası ünlü bir hazır giyim firmasının sahibidir.

Bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout’a katıldı.

 Selin Ciğerci'nin annesini ve anneannesini gören sosyal medya kullanıcıları fotoğrafı yorum yağmuruna tuttu. İşte Selin Ciğerci'nin çok konuşulan o fotoğrafı:

SELİN CİĞERCİ’NİN BABASI KİMDİR?

Selin Ciğerci’nin babasının eskiden ünlü bir hazır giyim firmasının da sahibi olduğu biliniyor. Ciğerci 2017 yılında verdiği bir röportajda babası ile ilgili sorulan bir soruya, “ Ünlü bir firma ile ortaklığı vardı. Şimdi kendi firmasını açtı.” yanıtını vermişti.

Ciğerci ayrıca, “O zamanlar Cadillac cip çıkmıştı, babam hemen bana almıştı. Bir tane de günlük arabam vardı. Evden kaçarken onu da bırakmıştım.” Cümlelerine yer vermişti.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Enes Özdemir’in moderatörlüğünü yaptığı; Levent Gültekin, Ahmet Turna ve Tuna Tunca’nın transfere da

Arda Turan Galatasaray´a Geri Mi Dönüyor? İşte Olayın Perde Arkası...

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Turabi ABD'deki yarışmada şampiyon oldu