• $8,0842
  • €9,7469
  • 460.116
  • 1377.23
01 Mart 2021 Pazartesi 15:02 | Son Güncelleme:

Selda Alkor sonunda isyan etti! 'Fiziksel görünümümüzden dolayı ekranda bize yer yok'

Selda Alkor sonunda isyan etti! 'Fiziksel görünümümüzden dolayı ekranda bize yer yok'

Bir süredir ekranlarda yer almayan Yeşilçam'ın usta isimlerinden Selda Alkor, yapımcılara isyan etti. Dış görünüşlerinden dolayı rol teklifi gelmediğini ifade eden ünlü oyuncu 'Belli bir yaştan sonra yapımcılar bizi tercih etmiyor. Fiziksel görünümümüzden dolayı yer verilmiyor bize. Halbuki biz kendi yaşımızın güzeli insanlarız. Hep genç insanların aşkları ve hikayeleri yer alıyor dizilerde' ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu Selda Akar, yaptığı açıklamalar ile adından söz ettirdi. Bir süredir ekranlarda yer almamasının nedenin kendisi olmadığını söyleyen Yeşilçam'ın usta isimlerinden Selda Alkor, dikkat çeken ifadeler kullandı. Alkor, konuyla ilgili şunları söyledi:

'YAPIMCILAR BİZİ TERCİH ETMİYOR'

'Belli bir yaştan sonra yapımcılar bizi tercih etmiyor. Bizim jenerasyondan hemen hemen kimse kalmadı ekranlarda. Oyunculuk mu, fiziksel görünüm mü önemli? Bunu sorgulamak gerekiyor. Fiziksel görünümümüzden dolayı yer verilmiyor bize. Halbuki biz kendi yaşımızın güzeli insanlarız. Hep genç insanların aşkları ve hikayeleri yer alıyor dizilerde. Bu ne kadar doğru bunu sorgulamak gerekiyor.'

<p>İzmir'de Murat A. adlı şahıs annesinin eski eşi Mahmut Karşıcı'yı sokak ortasında pompalı tüfekle

Sokak ortasında pompalı dehşeti! Cinayet anları güvenlik kamerasında...

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

Nemrut Krater Gölü çevresinde açılan kardelenler görsel şölen sunuyor

Pakistan'da Türk mimarın imzasını taşıyan eser: Faysal Camisi