• $8,3374
  • €10,0533
  • 477.499
  • 1345.15
27 Şubat 2021 Cumartesi 15:05 | Son Güncelleme:

Selçuk Yöntem 40 yıllık evliliği hakkında konuştu! ‘Bütün arıza orada ortaya çıkıyor…'

Selçuk Yöntem 40 yıllık evliliği hakkında konuştu! ‘Bütün arıza orada ortaya çıkıyor…'

Eşi Cihan Yöntem ile 40 yıldır mutlu bir birliktelik sürdüren Selçuk Yöntem, katıldığı bir programda evliliğinin sırrını açıkladı. Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol olan usta oyuncu, mutlu evliliğin sırrını saygı ve sevgiye dayandırdı. Yöntem, “Sevgi ve saygı olduktan sonra her şey olmaması mümkün değil, her türlü güzelliğin olamaması mümkün değil” dedi.

Usta sanatçı Selçuk Yöntem, Hülya Koçyiğit'in sunduğu 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk oldu. Yaklaşık 40 yıldır Cihan Yöntem ile evli olan oyuncu çarpıcı açıklamalarda bulundu. Eşi Cihan Yöntem ile magazin dünyasından uzak mutlu bir evlilik yaşayan usta oyuncu, Hülya Koçyiğit'e samimi açıklamalarda bulundu.

Yaklaşık 40 yıldır Cihan Hanım ile mutlu bir evlilik sürdüren Selçuk Yöntem, "Ruhların uyuşması da çok önemli bir şey. Sevgi ve saygı olduktan sonra her şey olmaması mümkün değil, her türlü güzelliğin olamaması mümkün değil. İnsanlar nerede duracaklarını, nereye kadar müdahale edeceklerini çok iyi bilmeliler. Bu sınırı aştıklarında bütün arıza ortaya çıkıyor zaten. Herkes karşısındakini kendine benzetmeye çalışıyor. Böyle bir şey yok. Herkes farklı, herkes biricik. Herkesin sınırlı yerlerine girebiliriz, giremeyebiliriz. Bunlar olduğu zaman da iş uzun sürüyor" açıklamasını yaptı.

<p><strong>Süper Lig'in 36. haftasında Galatasaray, evinde Trabzonspor'u konuk etti. Zorlu 90 dakika

Galatasaray - Trabzonspor Maç Yorumu... Aslan'ın şampiyonluk şansı var mı?

Türkiye'nin dört bir yanından 23 Nisan kutlamaları

TBMM'nin açılışının 101. yılı

Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuk sevgisi