• $8,6567
  • €10,1706
  • 491.961
  • 1390.74
7 Haziran 2021 Pazartesi 19:02 | Son Güncelleme:

Seksenler'e sürpriz transfer! Burcu Altın Deprem ve eşi Efe Deprem fenomen diziye dahil oldu

Seksenler'e sürpriz transfer! Burcu Altın Deprem ve eşi Efe Deprem fenomen diziye dahil oldu

TRT 1'in uzun soluklu aile dizisi Seksenler kadrosunu sürpriz oyuncuları dahil ederek yeni sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Oyuncu çift Burcu Altın Deprem ve Efe Deprem fenomen dizi Seksenler'in kadrosuna dahil oldu.

Seksenler dizisinin kadrosuna iki sürpriz isim dahil oldu. TRT 1'de yayınlanan Seksenler dizisi yeni sezona yeni isimlerle iddialı bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Aile dizisi olarak bilinen ve yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren hayran kitlesini katlayarak devam eden Seksenler dizisi transferlere doymuyor.

Önce futbolcu Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel'i ardından en son Mucize Doktor'da yer alan usta oyuncu Reha Özcan'ı kadrosuna katan Seksenler, daha önce dizide Çağatay karakterini canlandıran İlker Ayrık'ın kadroya yeniden katıldığı haberleriyle dikkat çekerek hayranlarını sevindirmişti.

TRT 1'in ilgiyle izlenen Seksenler dizisi oyuncu transferleriyle gündemde. Yeni sezon hazırlıkları devam eden yapım sürpriz isimleri kadrosuna dahil etmeye devam ediyor.

Birsen Altuntaş'ın sosyal medya hesabından paylaştığı habere göre, Beni Böyle Sev ve Tozkoparan dizilerinde yer alan Burcu Altın Deprem ve son olarak Kefaret dizisi ile seyirci karşısına çıkan eşi Efe Deprem Seksenler kadrosuna dahil oldu.

Burcu Altın Deprem, Seksenler dizisinde Şoray Uzun ve Ayşe Tolga'nın canlandırdıkları Ahmet-Gülden çiftinin kızları Aslı'yı Efe Deprem ise damatları Zafer rollerine hayat verecekler.

Birol Güven ile Burcu Altın Deprem ve eşi Efe Deprem de sosyal medya hesaplarından paylaştıkları bu fotoğrafla Seksenler dizisi hayranlarına müjdeyi duyurdu.

<p>Selçuk Bayraktar, AKŞAM TV'nin sorularını yanıtladı ve özel açıklamalarda bulundu.</p><p>TEKNOFES

Selçuk Bayraktar'dan Akşam TV'ye özel açıklamalar...

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (21 Eylül 2021)

Deniz dibinde yaşayan şaşırtıcı hayvanlar

Hastalıklara karşı savaşan besinler