• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
31 Mart 2020 Salı 15:23 | Son Güncelleme:

Sefirin Kızı'nın Gediz'i Uraz Kaygılaroğlu'ndan veda mesajı!

Sefirin Kızı'nın Gediz'i Uraz Kaygılaroğlu'ndan veda mesajı!

Sefirin Kızı dizisi ile son günlerde adından sıkça söz ettiren oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım ile kafaları karıştırdı. Bir veda mesajı paylaşan oyuncu, takipçilerini endişelendirdi.

Star TV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Sefirin Kızı, daha ilk bölümden farklı senaryosu ve alkış toplayan oyuncu kadrosu ile seyircinin beğenisi topladı. Pazartesi günleri yayınlanan dizide başroller kadar etkili olan dizinin Gediz'i Uraz Kaygılaroğlu'nun sosyal medyadaki vedası ile kafaları karıştırdı.

KAFALARI KARIŞTIRDI

Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı her bölümü ile sosyal medyada konuşuluyor. Senaryosu ve oyuncu kadrosu ile beğenilen dizinin Gediz'i Uraz Kaygılaroğlu, Sefirin Kızı dizisi son bölüm sonrası Instagram hesabından seyirciye veda etti.

Dün akşam 15. bölümü ile seyircisiyle buluşan dizi, ekran macerasına ara verdi. Türkiye'yi de etkisi altına koronavirüs nedeniyle dizi setleri bir bir durdu ve dizilerin yeni bölümleri çekilmedi. Bu nedenle Uraz Kaygılaroğlu Sefirin Kızı'nın setine ara verilmesinden dolayı bir veda mesajı paylaştı. Ancak takipçilerinin düşündüğü gibi diziye veda etmedi.

Sefirin Kızı'nın yeniden ne zaman çekimlere başlayacağı merak konusu oldu.

<p>İstanbul Maltepe'de markette çıktıktan sonra evine doğru yürüyen Hatice Türkoğlu, tanımadığı bir

İstanbul'un göbeğinde korkunç olay: Sokak ortasında tanımadığı şahsın saldırısına uğradı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ağrı'da iki mevsim bir arada yaşanıyor

Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde 2021 yılı için artış oranı belli oldu! 2021 Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ne kadar?