• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
29 Ocak 2021 Cuma 13:11 | Son Güncelleme:

Sefirin Kızı'ndan ayrılan Uraz Kaygılaroğlu soluğu Cem Yılmaz'ın yanında aldı

Sefirin Kızı'ndan ayrılan Uraz Kaygılaroğlu soluğu Cem Yılmaz'ın yanında aldı

Star TV'de ekrana getirilen Sefirin Kızı dizisinde Neslihan Atagül'ün sağlık sorunları nedeniyle ayrılmasının ardından Gediz karakterine hayat veren Uraz Kaygılaroğlu da senaryo gereği kadroya veda eden isim oldu. Uraz Kaygılaroğlu, önceki gün Cem Yılmaz'ın Levent'teki ofisinde görüntülendi. Kaygılaroğlu, çıkışta basın mensupları ile ayaküstü sohbet etti.

Engin Akyürek'in başrolünde olduğu Sefirin Kızı dizisine Neslihan Atagül yaşadığı bağırsak sorunu nedeniyle veda etmiş ve yerine Tuba Büyüküstün getirilmişti. Dizide yaprak dökümü yaşanırken Uraz Kaygılaroğlu da kadroya veda eden ikinci isim oldu. İkilinin diziden ayrılması hayranlarını üzerken sosyal medyada gündem oldu.

Yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, geçtiğimiz gün Levent'te Cem Yılmaz'ın ofisinde bir araya gelerek uzun uzun sohbet etti.

Çıkışta muhabirle ile sohbet eden Uraz Kaygılaroğlu, Sefirin Kızı dizisinden sağlık sorunları yüzünden ayrılan Neslihan Atagül’ün evinde dinlendiğini söyleyerek 'Görüştüm, daha iyi. Evinde dinleniyor' dedi.

Menajer Gamze Okutucu ile aşk yaşadığı iddia edilen Uraz Kaygılaroğlu konuyla ilgili şunları söyledi: 'Yok be abi gözünü seveyim'

<p>İstanbul Halkalı'da büyük bir yangın çıktı. </p><p>Dumanlar kilometrelerce öteden görülürken, eki

Halkalı'da iş yeri yangını

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek