• $8,0532
  • €9,5338
  • 491.732
  • 1170.62
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Haziran 2020 Salı 09:10 | Son Güncelleme:

Sefirin Kızı sezon finalinde neler yaşandı? Sefirin Kızı sezon finali izleme linki!

Sefirin Kızı sezon finalinde neler yaşandı" Sefirin Kızı sezon finali izleme linki!

Koronavirüs nedeni ile setlere ara veren ve geçtiğimiz hafta ekranlara geri dönen Sefirin Kızı, sezon finali yaptı. Dizinin hayranları Sefirin Kızı sezon finalinde neler yaşandı, sorusunun yanıtını araştırıyor. Pazartesi günü ekranlara gelen bölümde sezon finali yapan olan Sefirin Kızı dizisinde bir şok yaşandı. Göğsünden vurulan Sancar denize düştü. İşte Sefirin Kızı sezon finalinde yaşananlar...

Sefirin Kızı sezon finali yoğun ilgi görüyor. Ekranlara ara veren Sefirin Kızı'nın yeni bölümü heyecanla bekleniyordu. Kızlarını arayan ve endişeden kahrolan Nare ile Sancar'ı neler beklediği merak ediliyordu. Sefirin Kızı sezon finalinde göğsünden vurulan Sancar denize düştü. İzleyiciler, Sefirin Kızı sezon finalinde neler yaşandığını öğrenmek istiyor. İşte Sefirin Kızı sezon finalinde yaşananlar

SEFİRİN KIZI SEZON FİNALİ İÇİN TIKLAYIN

SEFİRİN KIZI SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

‘Bu destan denizin dibinde başladı, orda bitmez ki”

Ne yalan ne destan olabilen Nare ile Sancar, şimdi çocukları için endişeden kahrolan bir anne ile babadırlar. Kaza yapan ve ciddi bir beyin travması geçiren Kavruk bulunur, ama Melek ortada yoktur. Nare ile Sancar bütün kavgalarını bir kenara bırakıp kızlarını bulmaya çalışırlar. Melek kaybolunca velayet davası ertelenmiştir. Önce kızlarını bulup sonra onun için savaşa gireceklerdir.

Gediz, bu tablonun içinde iyice yabancı hisseder. Ona ne velayet davasını ne de Melek’in kaybolduğunu haber vermemişlerdir. Ancak kapıya gelen bir sürpriz, Gediz’i tüm bu olayların ortasına taşır.

Nare çocuğunu ararken, Akın’ın onun hakkında başka planları vardır ve bu sefer kendisine çok güçlü bir ortak bulmuştur; Kahraman. Kahraman’dan Melek’i kullanarak Nare’yi kaçırmasını ister. Ancak Kahraman’ın kendine has yöntemleri vardır ve izlediği yol önce büyük bir mutluluğa, sonra Sancar’ın bir denizin dibinde ölümle karşı karşıya kalmasına sebep olur.

Melek bulunacak mı? Nare kaçırılacak mı? Sancar o denizin dibinde boğulacak mı?

Denizin dibinde onlar çocukken başlayan bu sevda, şimdi bir çocukları varken yine denizin dibinde mi son bulacak?

SEFİRİN KIZI 16. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nare, kızı Melek’in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verir. Sancar’ın baba olmaya hazırlandığı bu memlekette, artık ne Nare ne Melek için yer yoktur. Elvan’a da Efeoğlu erkeklerinden uzakta yeni bir hayat teklif eder; ‘bizimle gel, üçümüz yeni bir dünya kuralım’ der.

Gediz ise bunu yeni bir hayat değil yeni bir kaçış olarak görür ve çok öfkelenir. İlk defa Nare’nin yanında durmaz. Hatta ona ihanet etmeyi göze alır.

Sevdalı olduğu kadının adını anmamaya tövbe etmesiyle başa çıkmaya çalışan Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince delirir. “Sen gidersen ben çok kötü bir adam olurum” der Nare’ye, “Kızımı alırım, konağa koyarım.” 

<p>Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin işareti i

Bisikletin yıldızları Sakarya'da şampiyona başladı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

WhatsApp'ta sessiz dönem başladı

Boyalı Dağı doğal güzelliği ile ziyaretçilerini büyülüyor