• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
13 Ocak 2021 Çarşamba 23:48 | Son Güncelleme:

Senaryo benzerliği pes dedirtti: Sefirin Kızı dizisinin yaptığını Doğduğun Ev Kaderindir de yaptı!

Senaryo benzerliği pes dedirtti: Sefirin Kızı dizisinin yaptığını Doğduğun Ev Kaderindir de yaptı!

Son yılların popüler yapımları arasında Star Tv ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı ve Tv8'de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir yer alıyor. Başrollerini Neslihan Atagül, Uraz Kaygılaroğlu ve Engin Akyürek'in paylaştığı Sefirin Kızı dizisinin son bölümünde yaşanan olayların aynısı Doğduğun Ev Kaderindir'de de yaşandı. İki dizininin de senaryosunun aynı yönde ilerlemesi izleyiciler adeta pes dedirtti.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ve Sefirin Kızı dizisinin senaryo benzerliği ekran başındaki izleyicileri şaşırttı. Pazartesi günlerinin sevilen dizisi Sefirin Kızı ve çarşamba günlerinin iddialı dizisi Doğduğun Ev Kaderindir birbirleriyle adeta pişti oldu. Başrollerinde Engin Akyürek, Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül’ün yer aldığı Sefirin Kızı’nın son bölümünde yaşananlar ile Doğduğun Ev Kaderindir’de yaşananlar büyük benzerlik gösterdi.

İlk olarak Sefirin Kızı dizisinde Engin Akyürek’in canlandırdığı Sancar karakteri hapse girdi. Sevdiği kadın tarafından da yüzü gülmeyen Sancar hapishanede bıçaklandı. Dizinin ana karakteri bir anda ikinci plana atılıp gözden çıkarılırken sevdiği kadının ona sırtını dönmesi de bir başka trajedi olmuştu.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde de yaşanan olaylar da Sefirin Kızı dizisi ile birebir benzerlik gösterdi. Dizide İbrahim Çelikkol tarafından canlandırılan Mehdi karakteri bir anda gözden çıkarıldı ve hapse girdi. Sevdiği kadın Zeynep tarafından da yüzü gülmeyen Mehdi hapishanede bıçaklı saldırıya uğradı. Bu sahneler iki gün önce yayınlanan Sefirin Kızı dizisinin senaryosu ile birebir benzerlik gösterdi.

<p>Nijerya açıklarında Türk gemisine yönelik bir saldırı gerçekleşti. Saldırıda bir denizci hayatını

Türk gemisine saldırının arkasında Fransa mı var?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kilo vermek için iştah kapatan besinler

En kötü yıl gerçekten 2020 mi? Bilim insanları, 536 yılına işaret ediyor