• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
15 Şubat 2021 Pazartesi 23:24 | Son Güncelleme:

Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Bülent Şakrak'tan veda paylaşımı

Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Bülent Şakrak'tan veda paylaşımı

Star Tv ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde bir ayrılık daha yaşandı. Sefirin Kızı'nın Kahraman'ı Bülent Şakrak diziye veda etti. Takipçileri ve dizinin hayranları için sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayan Şakrak: “Şahane bir yolculuk ve eşsiz bir deneyimdi. Özellikle yolu çiçeklendiren siz seyircilere binlerce teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Sefirin Kızı dizisinde son zamanlarda yaşanan ayrılığa bir yenisi daha eklendi. Pazartesi akşamları Star Tv ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde "Kahraman" karakterine hayat veren oyuncu Bülent Şakrak diziden ayrıldı. Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu'nun ardından kan kaybetmeye devam eden Sefirin Kızı dizisinde kadro her geçen gün biraz daha küçülmeye başladı.

Bülent Şakrak sosyal medya hesabından Sefirin Kızı hayranlarına veda mesajı yayınladı. Sevilen oyuncu yaptığı paylaşımda: "Sefirin Kızı tayfasına inceden bir duyurudur. Bugün veda günü, akşama bu işi finale götürüyoruz Kahraman Boz açısından. Şahane bir yolculuk ve eşsiz bir deneyimdi. Özellikle yolu çiçeklendiren siz seyircilere binlerce teşekkür ediyorum." ifadelerine yer verdi.

<p>Peki, TEKNOFEST yerli ve milli üretime nasıl katkı sağlıyor?  ASELSAN festivalle ilgili nasıl ger

TEKNOFEST yerli ve milli üretime nasıl katkı sağlıyor?

Sabahları kendinizi yorgun hissediyorsanız bu karışımı deneyin

Mucize kurtuluş! İkiye ayrılan araçtan yara almadan çıktı

Öğretmenlere koronavirüs aşısının yapılmaya başlandı