• $7,2442
  • €8,8709
  • 412.818
  • 1488.21
03 Şubat 2020 Pazartesi 18:22 | Son Güncelleme:

Sefirin Kızı 6. bölüm özeti...

Sefirin Kızı 6. bölüm özeti...

Sefirin Kızı dizisi her bölümüyle izleyicilerini ekran başına kilitliyor. Dizinin 6. bölümünde Sancar ve Gediz hapse giriyor. Sadıçların tüm mal varlıklarına el konulurken, Efeoğlu ailesi de konağı terk etmek zorunda kalıyor.

Yayın hayatına kısa bir süre önce başlayan Sefirin Kızı dizisi pazartesi akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Dizinin 6. bölümünde Sancar ve Gediz’in tüm mal varlıklarına el konulunca, Efeoğlu ailesi konağı kaybeder. Halisefe, beslemeyken hep baş eğdiği konaktan, yine başı eğik çıkar. 

SEFİRİN KIZI 6. BÖLÜM ÖZETİ

Sancar “Ortaklık devam, sadıçlık tamam” der ama kader gülüp geçer Sancar’ın bu ayrılık kararına. Kadere bakılırsa, iki sadıç bir koğuşta yan yana yıllar geçireceklerdir.

Sefirin oyunu yüzünden ayrılamayan sadıçların ise hapse girmeden önce yapacakları son bir ortaklık vardır; Nare’ye saldıranları bulmak. Ona bunu yapanların cezasını kesene kadar gözleri ne ailelerini görür, ne de hapiste geçirecekleri yılları.

Sancar ve Gediz’in tüm mal varlıklarına el konulunca, Efeoğlu ailesi konağı kaybeder. Halisefe, beslemeyken hep baş eğdiği konaktan, yine başı eğik çıkar. Üstelik Nare ile aynı çatı altında yaşamak ve o kızın yaralı yüzüne bakmak zorunda kalır. Bizzat neden olduğu yaraların olduğu yüze.

Nare ise bir yandan yaşadığı saldırının travmasıyla savaşırken bir yandan kendini Sadıçların yokluğunda onlara yardım etmeye adar. Çünkü o sevdiklerinin suçsuzluğuna tüm kalbiyle inanmaktadır.

 

 

 

<p>Süper Lig'in 27.haftasında Beşiktaş, düşme hattından kurtulmak isteyen Yukatel Denizlispor'u Voda

Beşiktaş-Denizlispor Maç Önü

Vaka artışı yaşanan Samsun'da 'gizli ekip' tekrar görevde

2 bin 225 rakımdaki çığ tatbikatı nefes kesti

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Macaristan'da