• $8,4353
  • €10,0314
  • 494.825
  • 1417.29
27 Ocak 2020 Pazartesi 18:12 | Son Güncelleme:

Sefirin Kızı 5. bölüm özeti...

Sefirin Kızı 5. bölüm özeti...

Sefirin Kızı 5. bölümde sadıcıyla arası bozulan Sancar, Gediz’i ölmüş kabul eder ve sefirin kızından sonra sadıcı için de kalbinde bir mezar kazıp acısını derinlerine gömer. Sefirin Kızı son bölüm özetiyle ilgili detaylar haberimizde yer alıyor.

Başrollerini Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun paylaştığı Sefirin Kızı 5. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kısa bir süre önce yayın hayatına başlayan dizi ekran başındaki izleyicilerin dikkatini çekmeyi ve beğenisini kazanmayı başardı. Son bölümde Nare onun yüzünden ayrılan sadıçları tekrar birleştirmenin bir yolunu bulmaya çalışıyor. 

SEFİRİN KIZI 5. BÖLÜM ÖZETİ

Sadıcına “ne ölüne ne ölüme” diyen Sancar, Gediz’i ölmüş kabul eder ve sefirin kızından sonra sadıcı için de kalbinde bir mezar kazıp acısını derinlerine gömer. Gediz ise gerçekle karşılaşınca dağılır. Sadıcı, kader ortağı, suç ortağı Sancar Efe artık yoktur ve Gediz buna dayanamamaktadır.

Gediz’le Sancar’ın ayrılması sadece bu iki kafadarı etkilemez. Nesillerdir omuz omuza yazılan ortak tarih son bulmuştur çünkü. Yakında yapılacak Yörük Toyu’nda dedelerden adet olduğu üzere karşı karşıya zeybek oynamalarını isteyen gaziler de, yörükler de onlara kızgındır.

Aileler de malların paylaşılması derdine düşünce işler iyice karışır.

Nare ise, iş hayatının olaylı ilk gününde defterine yeni amacını yazar: “Bu kalın kafalı sadıçları birleştir.” Onun yüzünden ayrılan sadıçları tekrar birleştirmenin bir yolunu bulacak, Sancar’ın “deprem” diye tanımladığı varlığının yarattığı enkazın altından ikisini de kurtaracaktır.

Ancak Sancar’ın annesi Nare’yi, Nare’nin babası ise Sancar’ı çok daha büyük bir enkazın altında bırakmaya çalışırken, Nare’nin işi kolay değildir. Herkesle tek bir amaç için savaşması gerekecektir; bu iki inatçı zeybeğin tekrar aynı toprağa diz vurmasını sağlamak.

 

<p>Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensupları şafak vakti güvenlik güçlerinin baskınlarıyla uyandı. A

FETÖ'ye şafak operasyonu

Büyükçekmece'de deprem riski taşıyan 3 blok yıkılmaya başlandı

Engebeli alanlarda ulaşım böyle sağlanıyor

Ören Sahili'ndeki yangını çıkarma gemisi personeli söndürdü