• $8,1753
  • €9,6676
  • 501.401
  • 1152.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
22 Eylül 2020 Salı 09:29 | Son Güncelleme:

Sefirin Kızı 21. bölüm fragmanı çıktı mı? Sefirin Kızı 20. bölüm özeti ve izleme linki!

Sefirin Kızı 21. bölüm fragmanı çıktı mı" Sefirin Kızı 20. bölüm özeti ve izleme linki!

Başrolünde Neslihan Atagül Doğulu, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu'nun yer aldığı Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. Gediz'in Nare'yi konaktan alıp götürdüğünü öğrenen Sancar deliye döner. O ikisini her yerde arar ama bulamaz.

Yeni sezona bomba gibi geri dönen Sefirin Kızı'nın yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. Star Tv ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı Pazartesi günleri izleyicileri ile buluşuyor. Gediz'in Nare'ye aşkını itiraf etmesinin ardından Nare'nin verdiği cevap izleyenleri şaşırtıyor. İşte Sefirin Kızı 20. bölümde yaşananlar... 

SEFİRİN KIZI 21. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Sefirin Kızı 21. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Fragman yayınlandıktan sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

SEFİRİN KIZI 20. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gediz’in Nare’yi konaktan alıp götürdüğünü öğrenen Sancar deliye döner. O ikisini her yerde arar ama bulamaz. Nare ve Gediz nereye gitmişlerdir? Hem bu sorunun cevabı, hem de Nare’nin Gediz’in aşk itirafına verdiği cevap, hiç kimsenin beklemediği bir şeydir.

Menekşe-Akın ittifakı zalim bir planla başlar. Alacakuş yavrusunun ardından uçup gitsin diye Melek’i kullanmaya karar verirler.

Bir çocuğun mutluluğu üzerine yapılan bu plan başarılı mı olacak, yoksa ayaklarına mı dolaşacak? Menekşe kazanacak mı, yoksa büyük bir kayıpla karşı karşıya mı kalacak?

Sancar ve Yahya ise Kahraman’ın oynadığı oyunu ortaya çıkarmak için planlarına devam ederler. Ama Kahraman’ın konakta olan biten her şeyden haberi olmaktadır. Kahraman’ın konaktaki kulağı kim?

<p>Hatay'ın İskenderun ilçesi Fener Caddesi'nde bir patlama meydana geldi. Patlamanın ardından bölge

Hatay'da 2 terörist etkisiz hale getirildi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Taksim'de maske denetimi: Drone tespit etti polis ceza kesti

27 Ekim çeyrek altın, gram altın fiyatları anlık, canlı ne kadar?