• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
18 Haziran 2021 Cuma 15:48 | Son Güncelleme:

Seda Sayan'ın iddiası sorulan Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun sinirlendi!

Seda Sayan'ın iddiası sorulan Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun sinirlendi!

Seda Sayan'ın, 'Tuğba ile evli iken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur' sözlerinin ardından geri adım atıp 'aldatma' olarak düzeltmesi geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun'a soruldu. Coşkun, sinirlenerek 'Bu konuda hiçbir şey söylemeyeceğim, lütfen' dedi.

Yakın olan arkadaş olan Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil arasında yaşanan 'tecavüz' tartışması magazin gündemine bomba gibi düştü. Erbil'in 'Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar, reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyorlar' çıkışını yaptı.

Sayan, 'Tuğba ile evli iken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var, bence işine bak ruhunu arındır. Ayrıca bu olay da benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin, ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin' sözleri ile gündemde deprem etkisi yarattı.

İkili daha sonra geri adım atarken birbirlerinden özür diledi. Seda Sayan daha sonra 'tecavüz' açıklamasını 'aldatma' olarak düzeltti.

Bir alışveriş merkezinde görüntülenen Tuğba Coşkun, muhabirlerin soruları karşısında sinirlendi. Coşkun, "Bu konuda hiçbir şey söylemeyeceğim, lütfen" diyerek panikle kameralardan uzaklaştı.

<p>Canlı yayında giderek hararetlenen tartışma, tokat ve yumruklarla son buldu.</p><p>Tofilat'a masa

Moldova'da canlı yayında eski diplomatlar yumruklaştı

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak

Metabolizmayı hızlandıran besinler nelerdir?