• $7,3596
  • €8,9509
  • 437.914
  • 1532.24
04 Ocak 2021 Pazartesi 22:16 | Son Güncelleme:

Seda Sayan kaç yaşında, kaç kez evlendi?

Seda Sayan kaç yaşında, kaç kez evlendi"

Gelinim Mutfakta programını bugünden itibaren Seda Sayan sunacak. Gündüz kuşağının en başarılı isimlerinden biri olan Seda Sayan, özel hayatı ile de sık sık gündem olurken Kanal D'de fırtınalar estirecek. Seda Sayan kaç yaşında, kaç kez evlendi? Gelinim Mutfakta sunucusu Seda Sayan kimdir?

Sabahların Sultanı Seda Sayan ile ön plana çıkan gündüz kuşağının en başarılı sunucularından Seda Sayan, Gelinim Mutfakta'da reytingleri alt üst edecek gibi duruyor. Asıl adı Aysel Gürsaçer olan Sayan, şarkıcılık ve oyunculuk kariyerinden çok sunuculuğu ile ön planda yer alıyor. Programın yeni ismi Seda Sayan kaç yaşında, kaç kez evlendi? Gelinim Mutfakta sunucusu Seda Sayan kimdir?

SEDA SAYAN KİMDİR?

Aysel Gürsaçer 30 Aralık 1962 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Şu anda 57 yaşında olan Seda Sayan şarkıcılığa düğün salonlarında başlamış ve sonra uvertür olarak küçük gazinolara geçmiştir. Sevgilisi organizatör Turgut Akyüz'ün Stardust kulübünde assolist oldu.

Uzun süre "b" sınıfı gazinolardan Gülizar'da assolistlik yaptı. Dönemin büyük assolistlerin çok yüksek ücret taleplerine kızan Fahrettin Aslan tarafından, Harika Avcı'yla birlikte bir süre ders aldırılıp dönemin en büyük gazinosu Maksim Gazinosu'na assolist olarak çıktı. Böylece ilk kez ciddi müzik eğitiminden gelmeyen assolistler dönemi başladı. Fahrettin Aslan'a Seda Sayan'ı tavsiye eden film yapımcısı Türker İnanoğlu'ydu.

Ağustos 1978'de sahne alabilmek için mahkeme kararıyla yaşını büyüterek doğum tarihini 4 Ocak 1959 olarak değiştirdi. Mayıs 1987'de ilk eşi Rıdvan Kılıç'la evlenen Seda Sayan, Aralık 1987'de boşandı. 1990 yılında evlendiği ikinci eşi Sinan Engin'den 1995 yılında boşandı. Bu evlilikten Oğulcan adında bir oğlu dünyaya geldi.

Mahsun Kırmızıgül ile üç yıl süren bir birliktelik geçirdi. Üçüncü eşi Soner Yapcacık ile 25 Ağustos 1998'de evlendi ve Ocak 1999'da boşandı. Dördüncü eşi Tuncay Kıratlı ile Nisan 2000'de evlendi ve Ocak 2001'de boşandı.

Futbolcu Hakan Şükür'ün kardeşi Gökhan Şükür ile 2004 yılında evlendi ve bir yıl sonra boşandı. Türkücü Nihat Doğan ile nişanlanıp evliliğin eşiğinden dönen Seda Sayan, Türk halk müziği sanatçısı Onur Şan'la 1 Şubat 2008 tarihinde Çırağan Sarayı'nda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından kıyılan nikâhla evlendi. Seda Sayan ve Onur Şan Şubat 2010 tarihinde boşanmışlardır. Aralık 2017'de mahkeme kararıyla doğum tarihi 30 Aralık 1962 olarak değiştirildi.

<p>'Dünyada bir pandemi gerçeği var. Türkiye'de pandemiyle mücadele ediyor. Ekonomik ve sosyal hayat

'Marketlerdeki etiket anarşisi önlenmelidir'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ahır yapımı sırasında bulduğu taşların gizeminin çözülmesini istiyor

Sosyal medyada en çok paylaşılan mantık soruları