• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
31 Aralık 2020 Perşembe 20:16 | Son Güncelleme:

İbo Show yılbaşı konuğu Seda Sayan aslen nereli? Seda Sayan kaç yaşında? Hakkında hiç bilinmeyenler!

İbo Show yılbaşı konuğu Seda Sayan aslen nereli" Seda Sayan kaç yaşında" Hakkında hiç bilinmeyenler!

Yılbaşı gecesi ekranlara gelen İbo Show izleyicilere keyifli dakikalar yaşatacak. Birbirinden ünlü konukların yer aldığı İbo Show yılbaşı özel programında yer alan isimlerden birisi de Seda Sayan oldu. Televizyon ekranlarında görmeye alışkın olduğumuz Seda Sayan İbo Show'da şarkı söylemeyi de ihmal etmedi. Peki, Seda Sayan kaç yaşında ve nereli?

İbo Show 31 Aralık Perşembe günü birbirinden ünlü isimlere ev sahipliği yapıyor. Televizyon ekranlarının tanıdık siması Seda Sayan İbo Show'un yılbaşı özel programına konuk oldu. İbrahim Tatlıses'in 9 yılın ardından ekranlara geri dönmesiyle büyük çıkış yakalayan İbo Show programı reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Peki, İbo Show'a konuk olan Seda Sayan aslen nereli? Seda Sayan kaç yaşında?  

SEDA SAYAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Aysel Gürsaçer 30 Aralık 1962 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Şu anda 57 yaşında olan Seda Sayan şarkıcılığa düğün salonlarında başlamış ve sonra uvertür olarak küçük gazinolara geçmiştir. Sevgilisi organizatör Turgut Akyüz'ün Stardust kulübünde assolist oldu. Uzun süre "b" sınıfı gazinolardan Gülizar'da assolistlik yaptı. Dönemin büyük assolistlerin çok yüksek ücret taleplerine kızan Fahrettin Aslan tarafından, Harika Avcı'yla birlikte bir süre ders aldırılıp dönemin en büyük gazinosu Maksim Gazinosu'na assolist olarak çıktı. Böylece ilk kez ciddi müzik eğitiminden gelmeyen assolistler dönemi başladı. Fahrettin Aslan'a Seda Sayan'ı tavsiye eden film yapımcısı Türker İnanoğlu'ydu.

Ağustos 1978'de sahne alabilmek için mahkeme kararıyla yaşını büyüterek doğum tarihini 4 Ocak 1959 olarak değiştirdi. Mayıs 1987'de ilk eşi Rıdvan Kılıç'la evlenen Seda Sayan, Aralık 1987'de boşandı. 1990 yılında evlendiği ikinci eşi Sinan Engin'den 1995 yılında boşandı. Bu evlilikten Oğulcan adında bir oğlu dünyaya geldi. Mahsun Kırmızıgül ile üç yıl süren bir birliktelik geçirdi. Üçüncü eşi Soner Yapcacık ile 25 Ağustos 1998'de evlendi ve Ocak 1999'da boşandı. Dördüncü eşi Tuncay Kıratlı ile Nisan 2000'de evlendi ve Ocak 2001'de boşandı.

Futbolcu Hakan Şükür'ün kardeşi Gökhan Şükür ile 2004 yılında evlendi ve bir yıl sonra boşandı. Türkücü Nihat Doğan ile nişanlanıp evliliğin eşiğinden dönen Seda Sayan, Türk halk müziği sanatçısı Onur Şan'la 1 Şubat 2008 tarihinde Çırağan Sarayı'nda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından kıyılan nikâhla evlendi. Seda Sayan ve Onur Şan Şubat 2010 tarihinde boşanmışlardır. Aralık 2017'de mahkeme kararıyla doğum tarihi 30 Aralık 1962 olarak değiştirildi.

<p>Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları yeni

Haftalık burç yorumları (25 Ocak – 31 Ocak 2021)

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Jason Statham Antalya'da kurşun geçirmez camlı villada kalıyor

Rusya'da binlerce kişi sokaklara döküldü!