• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
05 Aralık 2019 Perşembe 00:16 | Son Güncelleme:

Seda Demir kimdir? Yaprak Dökümü'nün Sedef'i Seda Demir kaç yaşında?

Seda Demir kimdir? sorusu arama motorunda yoğun olarak araştırılıyor. Seda Demir bugün İkinci Sayfa'ya konuk oldu. Demir, Yaprak Dökümü'nde Sedef rolüne hayat vermişti. İzleyenler Yaprak Dökümü'nün Sedef'i Seda Demir kaç yaşında? merak ediyor. İşte yanıtı..

Seda Demir kimdir? merak edilmeye başladı. Yaprak Dökümü'nün Sedef'i olarak bilinen Seda Demir bugün Müge ve Gülşe'in sunduğı İkinci Sayfa programına  konuk oldu. İzleyiciler Seda Demir kimdir? merak ediyor. İşte yanıtı..

SEDA DEMİR KİMDİR?

Seda Demir, (d. 8 Mart 1983, İstanbul, Türkiye) Türk dizi ve sinema oyuncusu. 2007 ve 2010 yılları arasında rol aldığı Yaprak Dökümü dizisindeki Sedef rolüyle tanınır.

Marmara Üniversitesi’nde Fransızca kamu yönetimi mezunu olan Seda Demir, bir süre fuarlarda hostes olarak görev aldı. Çeşitli ajanslara kayıt olsa deneme çekimlerinde yer almayı reddetti. Katıldığı ilk çekimin ardından özel bir bankanın reklamlarında oynayan Seda Demir ardından oyunculuk hayatına başladı. İlk dizi deneyimini bir döneme damgasını vuran Yaprak Dökümü ile yapan Seda Demir, dizide Sedef rolünü canlandırdı. İlk sinema deneyimini ise 2015 yılında Evlenmeden Olmaz filminde Ayşe karakteriyle yaşadı.

Bir süredir ekranlardan uzak olan Seda Demir, Survivor 2017 ile yeniden gündeme geldi. Ancak takım arkadaşlarıyla yaşadığı sorunlar nedeniyle yarışmaya ikinci hafta veda etti. İlhan Mansız ve Serhat Akın gibi isimlerle tartışmalar yaşayan Seda Demir, Ünlüler takımının ortak oylaması sonucunda potaya kaldı ve en az sms oyu alan isim olduğu için elendi.

Başkan Erdoğan'dan Srebrenitsa Soykırımı'na ilişkin videolu mesaj

Başkan Erdoğan'dan Srebrenitsa Soykırımı'na ilişkin videolu mesaj

Gerçek dondurmanın sadece yüzde 60'ı su! Sahte dondurma nasıl anl

Gerçek dondurmanın sadece yüzde 60'ı su! Sahte dondurma nasıl anlaşılır?

Altın fiyatları bugün ne kadar?

Altın fiyatları bugün ne kadar?

Gelinler için altın işlemeli maske üretildi: Düğün

Gelinler için altın işlemeli maske üretildi: Düğün salonundan daha pahalı