• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
05 Ocak 2021 Salı 12:38 | Son Güncelleme:

Seçil Gür'le aşk yaşayan Serdar Ortaç'tan evlilik açıklaması!

Seçil Gür'le aşk yaşayan Serdar Ortaç'tan evlilik açıklaması!

Chloe Loughnan ile boşanmasının ardından bir süre yalnız olmayı tercih eden Serdar Ortaç, kalbini Seçil Gür'e kaptırmıştı. Yelda Kırçuval'ın Instagram canlı yayınına konuk olan Serdar Ortaç ve Seçil Gür, evlilik hakkında konuştu. Canlı yayında evlenme teklifi etmesi istenen Serdar Ortaç verdiği yanıtla dikkat çekti.

2019 yılında Chloe Loughnan ile evliliğini noktalayan Serdar Ortaç, gönlünün kapılarını kendisi gibi şarkıcı olan Seçil Gür'e açtı. Bir süredir mutlu beraberliği olan ünlü çift Yelda Kırçuval’ın Instagram canlı yayınına konuk oldu.

'ALEYNA TİLKİ'YE BENZETMİŞLER'

Seçil Gür, Gülşen ve Sezen Aksu'ya benzetilmesiyle ilgili 'Gülşen’i çok sever ve kalemini çok başarılı bulurum. Sezen Aksu’ya da benzetilmekten şeref duyuyorum tabii ki. Benim için inanılmaz iyi bir şey. Ama ben devamlı birilerine benzetiliyorum. Nedense Seçil olarak kabul görmedim. Ajda Pekkan’a da çok benzetiliyorum. Bunlar gerçekten güzel isimler. Ama son çıkardığım şarkımı Aleyna Tilki’ye benzetmişler. O bana benzeyebilir doğru ama ben ona benzeyemem' dedi.

'Evlilik düşünüyor musunuz?' sorusuna da yanıt veren Seçil Gür şunları söyledi: O kadar çok seviyorum ki Serdar’ı. O da bunu hissediyor. O da beni seviyor. Evlilikle ilgili konuşmuyoruz ama konuşurken beş yıl sonramızı birlikte nasıl yaşlanacağımızı düşünüyoruz. Allah nasip etsin tabii ki şu an çok mutluyuz.

SERDAR ORTAÇ'TAN EVLİLİK AÇIKLAMASI

Serdar Ortaç da evlilik konusu hakkında açıklamalarda bulundu. Ortaç, 'O kadar iyi gidiyor ki şu an. Zamanı gelince otomatik olarak ikimiz de aynı anda hissederiz diye düşünüyorum' ifadelerini kullandı.

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yedikçe mutluluk veren 15 besin

Yeni nesil 3 Fırtına obüsü Akar'ın katıldığı törenle TSK'ya teslim edildi