• $7,8155
  • €9,2726
  • 482.847
  • 1211.51
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
24 Temmuz 2020 Cuma 10:33 | Son Güncelleme:

Secem Tati: Bizim için rüya gibi bir ilişki

Secem Tati: Bizim için rüya gibi bir ilişki

Model Secem Tati, Yiğit Çakar ile olan birlikteliğini sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile duyurdu.

Model Secem Tati, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile takipçilerini yalnız bırakmazken diğer yandan da kariyerindeki yükselişi ile dikkat çekiyor. 

Özellikle özel hayatını dışarı yansıtmamak için yoğun çaba sarf eden Tati, 8 Ocak tarihinde merakla beklenen açıklamayı yapmıştı. Uzun süredir Yiğit Çakar ile bir ilişki yaşadığı iddia edilen Tati, söz konusu tarihte, ortaya atılan tüm bu spekülasyonlara son verirken, birlikteliği de doğrulamıştı.

Tebrik mesajları aldılar

Bu gelişmelerin üzerine model Tati, Çakar ile birlikte yer aldığı fotoğrafını Instagram hesabına yükledi. Tati'nin hayranları kendisini tebrik ederken, fotoğrafı yüzlerce beğeninin yanı sıra tebrik mesajları aldı. Ayrıca Tati ve Çakar çiftine yabancı mankenlerden ve sanat camiasından ve bilindik birçok isimden de destek mesajının geldiği görüldü.

Öte yandan Tati, bu ilişki hakkında merak edilen birçok soruyu da yanıtladı. Özellikle ikilinin ilişkisinin son durumu hakkında bilgi veren ve oldukça mutlu oldukları gözlenen çifte ilişkileri hakkında ciddi düşünüp düşünmediklerinin sorulması üzerine “Hiç bu kadar ciddi olmamıştık” yanıtını verdikleri duyuldu. Model Tati, “Allah herkesi kalbine göre biriyle karşılaştırsın. Bizim için rüya gibi bir ilişki.” Yorumunu yaptı.

<p>Azerbaycan ordusunun topraklarını Ermenistan işgalden kurtarmak için başlattığı operasyonların sü

Azerbaycan, Gubadlı'daki işgalci Ermenistan birliklerini top atışıyla imha etti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Niğde'de 14 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi

Brezilya'dan gelen bir gemide 220 kilogram kokain ele geçirildi