• $ 6,0944
  • € 6,6161
  • 323.143
  • 116829
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Savaşçı yeni sezon ne zaman başlıyor?

Savaşçı ne zaman başlıyor? sorusu Eylül ayının gelmesi ile merak edilen konular arasına girdi. Birçok dizi yeni sezonla ile seyirci ile buluştu. Fox TV ekranlarının sevilen asker dizisi Savaşcı yeni sezona bomba gibi geliyor. 76. bölümü ile Mayıs'ta sezon finali yapan Savaşçı'nın yeni sezon tarihi merak ediliyor.

Savaşçı ne zaman başlıyor? sorusu dizi severler tarafından merak ediliyor. Başrollerini Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Müjde Uzman, Gaye Turgut Evin gibi başarılı isimlerin paylaştığı Savaşçı dizisi 26 Mayıs Pazar günü ekranlara ara vermişti.   

SAVAŞÇI YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Savaşçı dizisi yeni sezon tarihi henüz netleşmedi. Dizinin oyuncularından Berk Oktay “Sette çalışmalar 20 Eylül gibi başlayacak. Ekim ayının ilk veya ikinci haftasında ise yayında olması planlanıyor Tatil bu sene herkes için uzun sürdü. Normal kış dizileri için daha doğrusu. Tatil bitti şimdi, çalışmalar başlıyor. Kanal çekimini yaptık geçen gün. Eylül sonu gibi, 20’si gibi çekimlere başlayacağız. Kısmetse de Ekim’in ilk haftası veya ikinci haftası yayında olacağız” diyerek devam eden Berk Oktay herkesin beklediği tarihi net olmasa da vermiş oldu.

 


<p>Rusya ve Esad rejimine ait savaş uçaklarının bombardımanı nedeniyle İdlib'den kaçan siviller, Tür

Ölümden kaçış konvoyu! İdlib'den göç sürüyor...

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Dünyanın en güçlü orduları açıklandı! İşte 2020 yılı raporu

Ebeveynler çocuğa nasıl destek olabilir?