• $8,2056
  • €9,6712
  • 503.309
  • 1152.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
12 Ekim 2020 Pazartesi 16:58 | Son Güncelleme:

Savaşçı bitti mi, final mi yaptı? Savaşçı yeni bölümleri ne zaman?

Savaşçı bitti mi, final mi yaptı" Savaşçı yeni bölümleri ne zaman"

Ekranların sevilen Savaşçı her pazar Show Tv ekranında yayınlanıyordu. Berk Oktay, Murat Serezlioğlu ve Sarp Leventoğlu gibi isimlerin yer aldığı Savaşçı, Limon film tarafından hazırlanıyordu. Son olarak 99. bölümü yayınlanan Savaşçı hakkında açıklama Berk Oktay'dan geldi.

Savaşçı, her pazar saat 20:00'de yayınlanıyordu. Bu akşam Fox Tv yayın akışından görmeyen izleyiciler arama yapmaya başladı. Limon film tarafından hazırlanan Savaşçı, 5 sezonu ile ekranlara dönmüştü. Savaşçı hakkında son durum açıklaması dizinin başrolü Berk Oktay'dan geldi.

SAVAŞÇI BİTTİ Mİ, NEDEN YOK?

Pazar akşamları Fox Tv'de yayınlanan Savaşçı yerini Öğretmen dizisini görenler Savaşçı bitti mi, neden yok gibi soruları sormaya başladı. Geçen hafta da yayınlanmayan dizi bu hafta da seyirci ile buluşmayacak. Dizinin yapımcılarından konu hakkında henüz bir açıklama gelmedi. Fakat Berk Oktay konuya dair bazı açıklamalar yaptı.

Savaşçı dizisi hakkında son açıklama dizinin başrol oyuncusu Berk Oktay'dan geldi. Oktay konu hakkında açıklamayı Instagram hesabından yaptı. Berk Oktay'ın açıklaması şu şekilde:

"İzleyicilerimizden gelen yoğun, haklı sorular üzerine bizlere 99 bölüm boyunca zirvede tutan seyircimize saygımdan dolayı bir açıklama yapma gereği duydum. Savaşçı adlı dizimiz biz oyuncuların da boyunu aşan bazı durumlardan dolayı bir belirsizlik sürecinde. Kendi adıma ve tüm oyuncu arkadaşlarım adına her birimizin elimizi koyduğumuzu ve sizlerle dizimizi buluşturmak için bizlerinde sabırsızlandığını söylemek isterim. Verdiğiniz destek, sabır ve hoşgörünüz için teşekkür ederim... Saygılar."

SAVAŞÇI KONUSU NEDİR?

Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi.

Hikayemiz, bir dönem Bordo Berelilerin seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlar. Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği olacaktır. Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar.

<p>Alınan bilgiye göre, dün akşam Fener Caddesi’ndeki patlamayı gerçekleştirdikten sonra ölü e

İşte teröristlerin Amanoslar'a geldiği paramotor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kuzey Marmara Otoyolu'nda helikopter destekli trafik denetimi yapıldı

Ankara'da yakalanan DEAŞ şüphelilerinden biri ''infazcı'' çıktı