• $7,4077
  • €8,9652
  • 415.587
  • 1471.39
17 Şubat 2021 Çarşamba 10:07 | Son Güncelleme:

Şarkıcı Yusuf Güney yeni projesini açıkladı! TRT Çocuk ile birlikte çalışacak

Şarkıcı Yusuf Güney yeni projesini açıkladı! TRT Çocuk ile birlikte çalışacak

Yaptığı hit şarkıları ve güçlü sesiyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü şarkıcı Yusuf Güney yeni projesi için hazırlıklara başladığını duyurdu. 2016 yılında komedi filmi Oflu Hoca'nın Şifresi 2 de yer alan yakışıklı şarkıcı, daha önce Yüzyıllık Mühir dizisinde de oynamıştı. Yeni projesinde Türkiye'nin en büyük kanallarından TRT ile çalışacağını duyuran Güney, çok farklı bir proje ile ekranlara gelecek.

Bir dönemin en sevilen şarkıcılarından Yusuf Güney, şu an sık sık gündeme gelmiyor. Ekranlar da göremediğimiz ünlü sanatçı bomba gibi bir proje ile geri döndü. Bu muhteşem dönüşü magazin muhabirlerine açıklayan Güney, "Böyle bir işte olduğum için heyecanlıyım" dedi. Bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülenen şarkıcı, yeni projesiyle ilgili ilk detayları verdi.

Daha önce Oflu Hoca'nın Şifresi 2 isimli filmde yer alan Güney, bugünlerde en çok izlenen çocuk kanalı TRT Çocuk için proje hazırlığında olduğunu açıkladı. Bir alışveriş merkezinde görüntülenen ünlü şarkıcı, hazırlığında olduğu yeni projesiyle ilgili detayları paylaştı.

Milliyet'in haberine göre Yusuf Güney, TRT Çocuk kanalı için bir çizgi film projesinde yer alacak. Proje için çok heyecanlı olduğunu ifade eden Güney, "Önümüzdeki aylarda çizgi filmimiz yayına girecek, böyle bir projede olduğum içi heyecanlıyım, her şey yolunda." açıklamasını yaptı.

<p>Antarktika'da Brunt Buz Sahanlığı'ndan 1,270 kilometrekarelik büyük bir parça buzul, çatlayarak k

Antarktika'dan korkutan görüntü: 1,270 kilometrekarelik buzul parçası kopma noktasına geldi

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek