• $8,8684
 • €10,3951
 • 497.897
 • 1378.93
11 Eylül 2021 Cumartesi 09:22 | Son Güncelleme:

Şarkıcı Hatice kimdir, kaç yaşındadır? Hatice'nin sevgilisi Ali Kemal Sarı kimdir, ne iş yapıyor, kaç yaşında?

Şarkıcı Hatice kimdir, kaç yaşındadır" Hatice'nin sevgilisi Ali Kemal Sarı kimdir, ne iş yapıyor, kaç yaşında"

Şarkıcı Hatice, Sabahın Sultanı Seda Sayan programına konuk oldu. Hatice sevgilisi Ali Kemal ile evlenebileceği sinyallerini verirken programın sunucusu Seda Sayan da "Düğününüzü ben yapacağım" ifadeleriyle dikkat çekti. Şarkıcı Hatice kimdir, kaç yaşındadır? Hatice'nin sevgilisi Ali Kemal Sarı kimdir, ne iş yapıyor, kaç yaşında? gibi soruların yanıtları ise yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. İşte Şarkıcı Hatice ve sevgilisi Ali Kemal Sarı hakkında tüm merak edilenler..

Star Tv ekranlarında yayınlanan Sabahın Sultanı Seda Sayan programına Şarkıcı Hatice konuk oldu. Hatice, 'Ali Kemal ile evlenme kararı aldık.' İfadeleriyle gündeme damga vurdu. Bu açıklamanın ardından Şarkıcı Hatice kimdir, kaç yaşındadır? Hatice'nin sevgilisi Ali Kemal Sarı kimdir, ne iş yapıyor, kaç yaşında? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı...

ŞARKICI HATİCE KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

90'lı yılların sonunda müzik dünyasına giriş yapan ve ilk olarak "Kezban Yenge" şarkısıyla tanınan Hatice Çarpar tanınan adıyla Hatice, 6 Aralık 1978 tarihinde Narlıdere'de dünyaya geldi. Henüz küçük yaşlardayken müzikle iç içe olan Hatice, aile toplantılarında ve düğünlerde amatörce şarkı söylemeye başladı. Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge, Çıt Çıt adlı parçalarla hit oldu."İner misin Çıkar mısın?" isimli yarışma programı ise dönüm noktalarından biri oldu.

Ayrıca Çürük Elma programının sunuculuğunu üstlendi. Eyüp Musiki Cemiyeti 'ne kayıt oldu ve Nejat Yertut'tan ders aldı. Aynı zamanda Arif Sağ Müzik Okulu'na devam ederek müzik üzerine akademik kariyerinin yeterince olgunlaştıktan sonra profesyonel çalışmalara başladı. Sanatçının kendisi gibi şarkıcı olan ilk eşi Güney Aydan, beyin kanaması nedeniyle 2003 yılında vefat etti. Hatice, son zamanlarda sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı iddialı paylaşımlar ve açıklamalarla gündeme geliyor.

ALİ KEMAL SARI KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Ali Kemal Sarı, Beykent Üniversitesi'nde oyunculuk okuyor. Kendisinden 10 yaş küçük oyuncu Ali Kemal Sarı ile aşkı doludizgin devam eden şarkıcı Hatice, 'evlilik' açıklaması yaptı. Eylül ayının başında, parmağındaki yüzükle dikkat çeken ünlü şarkıcı, sevgilisinin kendisine evlilik teklif ettiğini söyledi.

 • Şarkıcı Hatice kimdir
 • Şarkıcı Hatice kaç yaşında
 • Hatice sevgilisi kimdir
 • Hatice kaç kez evlendi
 • Ali Kemal Sarı kimdir
 • Ali Kemal Sarı kaç yaşında
 • Ali Kemal Sarı nereli
<p>2016'dan beri ikna yolu ile bin 16 terörist teslim oldu. Başarılı operasyonlarla terör örgütü PK

'1016 terörist ikna edildi'

Türk Yıldızları TEKNOFEST İstanbul fuarında gösteri uçuşu yaptı

Kars'a mevsimin ilk karı düştü

Çalışırken emekli maaşı nasıl artar? İşte yapmanız gerekenler